پربازدید های کامپیوتر و اینترنت

کاهش رتبه سایت بخاطر استفاده از تبلیغات زیاد

%d8%a7%d9%81%d8%aa-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d8%b7%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%af-%d8%b1%d8%a7%d9%87 - - 14setare.com- - نحوه بهبود رتبه سایت و کاهش رتبه - بهبود رتبه سایت در الکسا - بحث سئو در نسخه موبایلی سایت ها- چکار کنیم رتبه سایت بهتر شود ؟- 14 ستاره-چگونه سایت شخصی خود را ارتقا دهیم- راه افزایش تعداد بازدید کننده های سایت- - افت رتبه سایت به خاطر تبلیغات زیاد - دلایل افت رتبه و افزایش رتبه و بهبود رتبه وبلاگ و وبسایت - آموزش ساده طراحی یک وبسایت حرفه ای- سایت گوگل- ۱۰ پیشنهاد گوگل جهت بهینه سازی سئو سایت- مراحل بهبود رتبه سایت- نحوه ارتقای سایت شخصی- شرکت گوگل

شرکت گوگل به تازگی اعلام کرده که در نتایج جستجوی خود، رتبه سایت هایی که از تبلیغات آزاردهنده و پاپ آپ‌ استفاده میکنند از سایر وب‌سایت‌ ها پایین‌ تر قرار خواهد گرفت.

به گزارش “چهارده ستاره“، گوگل اعلام کرده که در نتایج جستجوی خود، رتبه سایت هایی که از تبلیغات آزاردهنده استفاده میکنند از سایر سایت‌ ها پایین‌ تر قرار داد.

آیا وب‌ سایت‌ هایی با نمایش پنجره‌ های تبلیغات بزرگ و پاپ آپ شما را نیز آزار می‌ دهند؟ گوگل خبر خوشی برای کاربرانی دارد که در زمان وبگردی از سایت‌ هایی با پاپ آپ‌های متعدد به ستوه آمده اند. کاهش رتبه سایت هایی که استفاده از این پاپ های متعدد را دارند از طرف گوگل تایید شده است.

گوگل اعلام کرده که در نتایج جستجوی خود، رتبه سایت هایی که از تبلیغات آزاردهنده و پاپ آپ‌ استفاده میکنند از سایر وبسایت‌ ها پایین‌ تر قرار خواهد گرفت.

غول جستجو امروز اعلام کرد که رتبه‌ ی سایت ‌هایی که تبلیغات آزار دهنده و پاپ آپ را برای کاربران نمایش می ‌دهند، در نتیجه‌ی جستجو پایین‌ تر از سایر وب ‌سایت‌ ها قرار خواهند گرفت.

البته باید به این نکته اشاره کرد که این سیاست در نسخه‌ی موبایل وبسایت‌ ها به کار گرفته شده و فقط در مواردی اعمال میشود که تبلیغات بخش بزرگ یا کل صفحه را اشغال کرده و در واقع کل محتوا را غیرقابل استفاده میکنند.

همچنین باید به وبسایت‌ هایی اشاره کرد که سعی دارند تبلیغات را بخشی از محتوای اصلی نمایش دهند. برای مثال در برخی از موارد، تبلیغات دقیقا زیر تیتر اصلی قرار میگیرند تا این موضوع را در خوانندگان و کاربران القا کنند که تبلیغات بخشی از ساختار اصلی صفحه‌ ای است که از آن بازدید میکنند.

البته این موضوع برای تمام پنجره ‌ها صادق نیست، برای مثال از نظر گوگل بنرهایی که میتوان آنها را به راحتی بست در کنار تایید سن و سال کاربر و باکس‌ های مخصوص لاگین از این قاعده مستثنی خواهند بود.

گوگل همچنین لیبل Mobile Friendly را در نتایج جستجو نمایش نمی ‌دهد، چرا که براساس آمارهای ارائه شده توسط غول جستجو، قریب به ۸۵ درصد از وبسایتها از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

باید دید که تغییرات و سیاست های جدید گوگل در کاهش رتبه سایت های این چنینی چه تاثیری بر فعالیت تبلیغات آنلاین و طرز استفاده از آنها دارد.

منبع : کد نویسی به زبان ساده

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کاهش رتبه سایت بخاطر استفاده از تبلیغات زیاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.