۶ شغل پرتقاضا و درآمد ماهیانه ۱۰ میلیونی

کسب-و-کار-پر-سود-X مشاغل پرسود در ایران X شغل های با درآمد میلیونی X مشاغل پر درآمد X رانندگی آژانس X پرستار کودک X پرستار سالمند X بازاریابی X خرید و فروش ملک X آژانس املاک X 14setare.com X 14 ستاره

در میان مشاغل آگهی ‌شده نخستین روز هفته بازاریاب مسکن، راننده آژانس، پیک موتوری، فروشنده پوشاک، نگهدار کودک و سالمند، بازاریابان آگهی، تجهیزات ساختمانی و مواد غذایی جزو پر درآمدترین مشاغل آگهی ‌شده هستند.

به گزارش “۱۴ستاره“، بازاریاب مسکن خانم یا آقا جهت فروش ملک و آپارتمان با درآمد ماهانه شش تا ۱۰ میلیون تومان همچنان در رتبه نخست پر درآمدترین مشاغل آگهی‌ شده قرار دارند.

در میان مشاغل آگهی ‌شده نخستین روز هفته بازاریاب مسکن، راننده آژانس، پیک موتوری، فروشنده پوشاک، نگهدار کودک و سالمند، بازاریابان آگهی، تجهیزات ساختمانی و مواد غذایی جزو پر درآمدترین مشاغل آگهی ‌شده هستند.

بازاریاب مسکن خانم یا آقا جهت فروش ملک و آپارتمان با درآمد ماهانه شش تا ۱۰ میلیون تومان همچنان در رتبه نخست پر درآمدترین مشاغل آگهی‌ شده قرار دارند.

۶ شغل پرتقاضا و درآمد ماهیانه ۱۰ میلیون تومان

راننده آژانس جهت هر سه شیفت با درآمد ماهانه بالای پنج میلیون تومان یکی دیگر از مشاغل پردرآمدی است که در اولین روز هفته آگهی شده است. همچنین در یکی دیگر از آگهی‌‌ ها یک شرکت تولیدی و پخش از تعداد خانم همراه با اتومبیل جهت آمارگیری در سطح شهر تهران به صورت نیمه‌ وقت و با درآمد ماهانه دو میلیون تومان دعوت به همکاری کرده است.

همچنین در چندین آگهی از تعدادی از موتورسواران ماهر جهت کار در پیک ‌موتوری به صورت تمام ‌وقت و نیمه ‌وقت با درآمد روزانه بالای ۱۰۰ هزار تومان دعوت به همکاری شده است.

در یکی دیگر از نیازمندی‌ ها از تعدادی فروشنده حرفه ‌ای پوشاک با درآمد ماهانه سه میلیون تومان همراه با بیمه دعوت به همکاری شده است.

همچنین نگهدار کودک و سالمند با درآمد ماهانه ۲٫۵ تا سه میلیون تومان همراه با بیمه یکی دیگر از مشاغل پردرآمد آگهی‌ شده است که در تعداد زیادی از نیازمندیها به چشم می‌‌خورد.

از دیگر مشاغل پردرآمد آگهی ‌شده این هفته میتوان به بازاریاب آگهی و تبلیغات با درآمد ماهانه سه میلیون تومان، بازاریاب مواد آرایشی و بهداشتی همراه با بیمه، ایاب و ذهاب و پورسانت هفت درصد و با درآمد ماهانه دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، بازاریاب مواد غذایی با درآمد ماهانه دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و بازاریاب تجهیزات ساختمانی با درآمد ماهانه دو میلیون تومان اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

——————————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “۶ شغل پرتقاضا و درآمد ماهیانه ۱۰ میلیونی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.