پربازدید های اخبار بین الملل

یورش شهرک نشین های صهیونیست به قدس

شرک نشین ها در بیت المقدس- حمله صهیونیست های اسرائیلی به فلسطینیان- شهرک سازی صهیونیست ها در زمین های فلسطینیان- صهیونیست های نژادپرست- صهیونیست تروریست- رژیم صهیونیستی- 14 ستاره- 14setare.com- حمله نظامیان اسرائیلی به فلسطینیان- جنایات اسراییل- فلسطین- بیت المقدس فلسطین

یک مرکز رسانه ای گزارش داد که نزدیک به ۹ هزار شهرک نشین صهیونیست از ابتدای سال جاری میلادی، «مسجد الاقصی» قبله نخست مسلمین را مورد اهانت و هتک حرکت قرار داده اند.

به گزارش “۱۴ ستاره” به نقل از فلسطین الیوم، مرکز رسانه ای قدس و مسجد الاقصی (کیوپرس) در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای سال جاری میلادی نزدیک به ۹ هزار شهرک نشین صهیونیست به مسجدالاقصی یورش برده اند.

بر اساس این گزارش مرکز رسانه ای قدس و مسجدالاقصی با انتشار آماری در این خصوص اعلام کرد :

از ابتدای سال جاری میلادی ۸۹۶۰ نفر از صهیونیست ها به مسجدالاقصی یورش برده اند که ۷۱۸۳ نفر آنها شهرک نشین و ۴۸۲ نفر دیگر نیز از عناصر اطلاعاتی اسرائیل بوده اند. همچنین ۲۴۱ نظامی اسرائیلی نیز با لباس مخصوص خود در این مسجد گشت زنی کرده اند. به علاوه ۱۰۵۴ نفر از دانشجویان و کارشناسان باستان شناسی اسرائیل نیز به این مسجد یورش برده اند.

در ادامه این آمار بیان شده است :

بیشترین ماه یورش ها آوریل بوده است که ۱۹۰۸ صهیونیست به مسجد الاقصی یورش برده اند. این یورش های صهیونیست ها در زمان های اعیاد خاص یهودیان افزایش می یافت. همچنین در چنین ایام خاصی، اجرای آیین های ویژه یهودیان و آیین های تلمودی در نقاط مختلف مسجدالاقصی به ویژه در منطقه باب الرحمه در شرق مسجد و در نزدیکی باب السلسله گسترش می یافت.

در پایان تصریح شده است :

یورش صهیونیست ها به مسجدالاقصی در طول هفته از روز یکشنبه تا روز پنج شنبه و از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۱ و همچنین ساعت ۱۳:۳۰ ظهر تا ساعت ۱۶:۳۰ عصر ادامه می یابد. شهرک نشینان صهیونیست از درب غربی با حمایت نظامیان رژیم صهیونیستی وارد میشوند اما از سوی مقابل نمازگزاران با آنها مقابله میکنند و تکبیر سر می دهند.

منبع : مهر

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “یورش شهرک نشین های صهیونیست به قدس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.