پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱؛ صدر قرمز شد

هفته ۳ لیگ ۱۶ - گسترش فولاد۰ پرسپولیس۱ - صدرنشینی قرمزها در شهر خوش یمن - گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱- آخرین اخبار پرسپولیس- 14 ستاره- گسترش فولاد تبریز- پرسپولیس تهران- عکسهای بازی گسترش پرسپولیس- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- 14setare.com- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ شانزدهم

پرسپولیس با تک گل وحید امیری موفق به کسب ۳ امتیاز مسابقه حساس و سختی شد که شاید ‌می ‌توانست آنرا با گل ‌های بیشتری به سود خود تمام کند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، پرسپولیس با تک گل وحید امیری موفق به کسب ۳ امتیاز مسابقه حساس و سختی شد که شاید ‌می ‌توانست آنرا با گل ‌های بیشتری به سود خود تمام کند.

گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱؛ امیری فان ‌باستن! صدرنشینی قرمزها در شهر خوش ‌یمن

امیری گل را در دقیقه ۴۷ وارد دروازه خسوس کرد تا پرسپولیس با ۷ امتیاز به صدر جدول لیگ برسد. گسترش هم با ۲ امتیاز از ۳ بازی شرایط خوبی در جدول ندارد.

استادیوم بنیان دیزل ـ تماشاگر: ۶ هزار نفر

داور: تورج حق ‌وردی کمک ‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و جواد مداح

ترکیب گسترش فولاد در برابر پرسپولیس :

فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، مگنو باتیستا، مسعود ابراهیم زاده، محسن حمیدی، سید محسن حسینی، علیرضا نقی زاده، محمدرضا خلعتبری (یوسف سیدی ۶۰)، لوسیانو پریرا (ارجمندیان ۸۵)، داریوش شجاعیان و مصطفی اکرامی (درویشی ۷۷)

سرمربی : فراز کمالوند

ترکیب پرسپولیس در برابر گسترش فولاد :

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی ‌نیا، محسن مسلمان (احمد نوراللهی ۹۰)، امید عالیشاه (ساسان انصاری ۷۶)، فرشاد احمدزاده، علی علیپور (مهدی طارمی ۶۶)، محسن ربیع‌ خواه و وحید امیری

سرمربی : برانکو ایوانکوویچ

اخطارهای بازی گسترش پرسپولیس :

فرشاد احمدزاده (۴۰) – ربیع خواه (۵۰) – محسن مسلمان (۸۲) از پرسپولیس

لوسیانو پریرا (۱۸) – مرتضی اسدی (۹۳) از گسترش فولاد

گزارش دقایق حساس بازی گسترش پرسپولیس :

دقیقه ۸: ارسال امید عالیشاه روی سر علی علیپور بار دیگر مهاجم پرسپولیس را صاحب فرصت کرد که ضربه این بازیکن باز هم راهی به دروازه نیافت.

دقیقه ۹: علی علیپور در این لحظه در شش قدم صاحب فرصت خوبی شد که ضربه اش موازی با خط دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۵: در یک صحنه و در حالی که بازی قطع شده بود، کمال کامیابی نیا با بازیکن حریف برخورد داشت که موجب مصدومیت هافبک دفاعی پرسپولیس شد، بازیکنان پرسپولیس در این لحظه اعتقاد داشتند بازیکن گسترش باید با کارت داور جریمه می شد و این مساله دقایقی از بازی را با وقفه مواجه کرد.

دقیقه ۱۸: درگیری های به وجود آمده بابت این مساله در نهایت منجر به اخراج حسن آذرنیا، سرپرست گسترش فولاد توسط حق وردی شد.

دقیقه ۲۳: فرشاد احمدزاده قصد داشت در جناح راست دفاعی گسترش با دریبل حریف برای پرسپولیس موقعیت ایجاد کند که در ادامه خطای او روی مگنو باتیستا بازی را قطع کرد و توپ را در اختیار آبی های تبریزی قرار داد.

دقیقه ۳۵: شوت از پشت محوطه جریمه محسن مسلمان بدون اینکه خطری برای دخسوس ایجاد کند به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: ارسال کرنر توسط امید عالیشاه با تاثیر سیدجلال حسینی توپ را در اختیار وحید امیری در آستانه دروازه قرار داد که این بازیکن نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۲: پرسپولیس با توجه به سرعت بالای مهاجمان گسترش برای خنثی کردن حملات آنها تاکتیک آفسایدگیری را در نظر گرفته که تا این لحظه موفق شده سه بار آنها را در تله دفاعی خود قرار دهند.

دقیقه ۳۴: توپگیری فوق العاده محسن مسلمان موقعیت ضدحمله را در اختیار پرسپولیس قرار داد که حرکت ضلع هجومی پرسپولیس در نهایت یک کرنر نصیب این تیم کرد. عالیشاه این ضربه کرنر را به صورت مستقیم به قصد دروازه دخسوس نواخت که دروازه بان برزیلی به راحتی آنرا در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۲: فرشاد احمدزاده روی خطا بر روی میثم نقی زاده با کارت زرد مواجه شد تا دومین کارت زرد فصل خود را نیز دریافت کند.

دقیقه ۵۵: ارسال بلند مصطفی اکرامی برای پریرا، مهاجم برزیلی را در فرصت خوبی قرار داد که این بازیکن در گام آخر ناکام ماند و نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپ از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۵۸: ارسال بلند فرشاد احمدزاده برای امیری با کنترل خوبی از این بازیکن همراه نبود تا این فرصت ایده آل برای سرخپوشان از دست برود.

دقیقه ۷۲: وحید امیری روی اشتباه مدافع حریف می توانست بار دیگر روی ارسال عالیشاه تیمش را به گل برساند که ضربه بی دقت و کم اثرش به راحتی در اختیار دخسوس قرار گرفت.

دقیقه ۷۴: داریوش شجاعیان از پشت محوطه جریمه با ضربه ای راه دور دروازه بیرانوند را هدف قرار داد که توپ با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: ضربه از پشت محوطه جریمه می توانست مگنو باتیستا و گسترش را به بازی برگرداند که بیرانوند در دو مرحله توپ را از آن خود کرد و شاگردان کمالوند را ناکام گذاشت.

دقیقه ۸۲: اولین حرکت انصاری می توانست پرسپولیس را روی پاس خوبش به کامیابی نیا به گل دوم برساند که ضربه هافبک دفاعی پرسپولیس در اختیار دخسوس قرار گرفت.

دقیقه ۸۳: روی خطای محسن مسلمان روی داریوش شجاعیان، شماره ۷۷ پرسپولیس با کارت زرد حق وردی جریمه شد.

دقیقه ۸۳: مهدی طارمی با پاسی دیدنی وحید امیری را راهی دروازه گسترش فولاد کرد که این بازیکن با ضربه ای غافلگیرکننده قصد باز کردن دروازه دخسوس را داشت که این دروازه بان توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱+۹۰: روی پرتاب اوت بلند گسترش فولادی ها و در یک رفت و برگشت، بازیکنان این تیم در چند مرحله از داخل شش قدم می توانستند دروازه بیرانوند را باز کنند که توپ راهی به دروازه نیافت و توسط حسینی دور شد.

دقیقه ۲+۹۰: روی اشتباه مرتضی اسدی، انصاری می توانست روی دروازه گسترش فولاد خطرساز شود که با خطای این بازیکن متوقف شد و داور به مدافع آبی پوش یک کارت زرد داد.

دقیقه ۳+ ۹۰: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس را طارمی به سمت دروازه گسترش نواخت که توپ راحتی در اختیار دخسوس قرار گرفت.

دقیقه ۴+ ۹۰: بار دیگر پرتاب اوت برای گسترش فولاد و ضربه قیچی بازیکن این تیم با عبور از کنار دروازه بیرانوند پایان بخش این بازی بود.

اتفاق ویژه بازی گسترش پرسپولیس :

برانکو ایوانکوویچ در سه سفر اخیر خود به تبریز با امتیاز کامل بازگشته است و ۹ امتیاز از آن تیم خود کرده است تا همچنان دیار ستارخان و باقرخان برای او خوش یمن باشد. سرمربی کروات پرسپولیس توانسته برابر تراکتورسازی در یک بازی و گسترش فولاد دو بار به برتری دست یابد و شرایط خوبی در تبریز برای خود به وجود آورد.

پرسپولیس با برتری مقابل گسترش فولاد در هفته سوم به صدر جدول نیز رسید تا نسبت به رقیب سنتی اش شرایط فوق العاده ای در آغاز لیگ داشته باشد.

برترین بازیکن بازی گسترش پرسپولیس :

وحید امیری بار دیگر توانایی خود را به نمایش گذاشت و توانست دومین گل خود را با پیراهن این تیم به ثمر برساند. گل او برابر گسترش فولاد تبریز را میتوان در کلاسی فراتر از فوتبال ایران دانست و او با عزمی جدی تنها دروازه دخسوس را نشانه گرفت و موفق شد گلی به سبک مارکو فن باستن به ثمر برساند.

مهاجم شماره ۱۹ پرسپولیس با ادامه این روند می تواند ادعای خود مبنی بر وجاهت بخشیدن به شماره پیراهنش را به واقعیت تبدیل کند.

وحید امیری بارها با حمله به قلب دفاع گسترش فولاد می توانست تعداد گل های خود را نیز افزایش دهد که البته در ضربات پایانی ناکام ماند تا تک گل او سه امتیاز ارزشمند سرخپوشان در تبریز را به ارمغان بیاورد.

شرح گل بازی گسترش پرسپولیس :

گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱: (وحید امیری، دقیقه ۴۶) : در حالی که ثانیه هایی از بازی در نیمه دوم آغاز شده بود، وحید امیری با سماجت در گوشه محوطه جریمه و از زاویه ای کاملا بسته موفق شد روی اشتباه فرناندو دخسوس دروازه گسترش فولاد را باز کند و تیمش را پیش بیندازد.

هفته ۳ لیگ ۱۶ - گسترش فولاد۰ پرسپولیس۱ - صدرنشینی قرمزها در شهر خوش یمن - گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱- آخرین اخبار پرسپولیس- 14 ستاره- گسترش فولاد تبریز- پرسپولیس تهران- عکسهای بازی گسترش پرسپولیس- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- 14setare.com- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ شانزدهم

منبع : ورزش سه

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “گسترش فولاد ۰ پرسپولیس ۱؛ صدر قرمز شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط