پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

گروه بندی و برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶

X یورو 2016 فرانسه X یورو X برنامه بازیهای گروه یک یورو 2016 X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016 X برنامه گروه سه یورو 2016 X برنامه گروه چهار یورو 2016 X برنامه گروه پنج یورو 2016 X برنامه گروه شش یورو 2016 X جام ملتهای اروپا X 14setare.com X 14 ستاره X گروه بندی جام ملتهای اروپا-euro2016grupelememaclarisonuclari8-

گروه بندی کامل مسابقات جام ملت های اروپا، یورو ۲۰۱۶ فرانسه و برنامه کامل بازیها اعلام شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، گروه بندی کامل مسابقات جام ملت های اروپا، یورو ۲۰۱۶ فرانسه و برنامه کامل بازیها به صورت زیر است :

گروه بندی مسابقات به صورت زیر است :

گروه A : فرانسه، رومانی، آلبانی، سوییس

گروه B : انگلستان، روسیه، ولز، اسلواکی

گروه C : آلمان، اوکراین، لهستان، ایرلند شمالی

گروه D : اسپانیا، جمهوری چک، ترکیه، کرواسی

گروه E : بلژیک، ایتالیا، جمهوری ایرلند، سوئد

گروه F : پرتغال، ایسلند، اتریش، مجارستان

این رقابتها با حضور ۲۴ تیم در شش گروه چهار تیمی برگزار میشود و دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله بعدی خواهند شد. چهار تیم برتر سوم رقابتها هم به جمع ۱۲ تیم صعودکرده خواهند پیوست. این یعنی اینکه یک تیم حتی میتواند بدون کسب پیروزی راهی مرحله بعدی شود.

در تاریخ جمعه ۱۰ ژوئن سال ۲۰۱۶ (۲۱ خرداد ۹۵) در ورزشگاه استادوفرانس پاریس، فرانسه دیدار افتتاحیه را مقابل رومانی انجام خواهد داد.

برنامه مسابقات به صورت زیر است :

دور نخست گروهی

جمعه ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد ۹۵)

فرانسه – رومانی در پاریس

شنبه ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۹۵)

آلبانی – سوئیس در لن

ولز – اسلوواکی در بوردو

انگلیس – روسیه در مارسی

یکشنبه ۱۲ ژوئن (‌۲۳ خرداد ۹۵)

ترکیه – کرواسی در پاریس

لهستان – ایرلند‌شمالی در نیس

آلمان – اوکراین در لیل

دوشنبه ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد ۹۵)

اسپانیا – جمهوری چک در تولوز

ایرلند – سوئد در پاریس

بلژیک – ایتالیا در لیون

سه‌ شنبه ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۵)

اتریش – مجارستان در بوردو

پرتغال – ایسلند در سن ‌آتین

دور دوم مرحله گروهی :

چهارشنبه ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۹۵)

روسیه – اسلوواکی در لیل

رومانی – سوئیس در پاریس

فرانسه – آلبانی در مارسی

پنج‌شنبه ۱۶ ژوئن (۲۷ خرداد ۹۵)

انگلیس – ولز در لن

اوکراین – ایرلند شمالی در لیون

آلمان – لهستان در پاریس

جمعه ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد ۹۵‌)

ایتالیا – سوئد در تولوز

جمهوری چک – کرواسی در سن‌ آتین

اسپانیا – ترکیه در نیس

شنبه ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد ۹۵)

بلژیک – ایرلند در بوردو

ایسلند – مجارستان در مارسی

پرتغال – اتریش در پاریس

دور سوم مرحله گروهی

یکشنبه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۵‌)

سوئیس – فرانسه در لیل

رومانی – آلبانی در لیون

دوشنبه ۲۰ ژوئن (۳۱ خرداد ۹۵ )

اسلوواکی – انگلیس در سن‌آتین

روسیه – ولز در تولوز

سه‌شنبه ۲۱ ژوئن (۱ تیر ۹۵‌)

اوکراین – لهستان در مارسی

ایرلند شمالی – آلمان در پاریس

کرواسی – اسپانیا در بوردو

جمهوری چک – ترکیه در لن

چهارشنبه ۲۲ ژوئن (۲ تیر ۹۵)

مجارستان – پرتغال در لیون

ایسلند – اتریش در پاریس

ایتالیا – ایرلند در لیل

سوئد – بلژیک در نیس

مراحل حذفی :

مرحله یک هشتم نهایی : ۲۵، ۲۶ و ۲۷ ژوئن (۵، ۶، ۷ تیر ۹۵)

مرحله یک چهارم نهایی : ۳۰ ژوئن و اول، دوم و سوم ژوییه (۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ تیر۹۵)

مرحله نیمه‌‌ نهایی : ۶ و ۷ ژوییه (۱۶ و ۱۷ تیر ۹۵)

مرحله نهایی : ۱۰ ژوییه (۲۰ تیر ۹۵)

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “گروه بندی و برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط