پربازدید های محور مقاومت

کنترل جاده کاستیلو و اللیرمون توسط ارتش سوریه

جدیدترین نقشه حلب - نقشه شهر حلب سوریه ۵ مرداد ۹۵ - آخرین نقشه حلب- X آخرین اخبار حلب X اتوبان کاستیلو حلب X الجيش السوري في حلب X اللیرمون حلب سوریه X اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلب X جاده کاستلو حلب X جبهه حندرات حلب سوریه X در حلب سوریه چه خبر است ؟ X حلب سوریه X شهرک بنی زید حلب X نقشه حلب سوریه X سوریه X آخرین اخبار سوریه X جبهه النصره X حامیان القاعده و النصره X 14 ستاره X 14setare.com X جیش الفتح X جیش الحر X ارتش سوریه X ارتش سوریه در حلب X محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل

ارتش سوریه کنترل کامل جاده کاستیلو و منطقه اللیرمون را به دست گرفت و مسیر امداد رسانی تروریست ها از ترکیه را قطع کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، ارتش سوریه کنترل کامل جاده کاستیلو و منطقه اللیرمون را به دست گرفت و مسیر امداد رسانی تروریست ها از ترکیه را قطع کرد.

ارتش سوریه و متحدانش کنترل کامل جاده کاستیلو را به دست گرفتند و با ایجاد موانع خاکی روی آن، راه امدادرسانی تررویست ها را از ترکیه قطع کردند.

با سیطره ارتش بر جاده ی کاستیلو در شمال حلب، محاصره تروریست های داخل حلب تکمیل و دسترسی آنها به حومه کاملا قطع شد.

منطقۀ اللیرمون نیز پس از درگیری های شدید به طور کامل تحت سیطره ارتش سوریه در آمد.

منطقۀ بنی زید در شمال غرب حلب نیز در تیررس ارتش سوریه قرار گرفت و به این ترتیب ارتش می تواند حمله ی موشکی تروریست ها را در این منطقه متوقف کند.

حلب

تظاهرات در محلات شرقی به حمایت از القاعده !

وحشت تروریستها از محاصره حلب + عکس

در حالی که تنها چند روز از محاصره محلات تحت سیطره القاعده و ارتش آزاد می گذرد، صدها تن از تروریستهای تکفیری ظهر امروز با تظاهرات در خیابانهای شرق حلب خواستار ادامه مبارزه علیه دولت سوریه شدند.

بنابر این گزارش، صدها تن از تروریستهای تکفیری عضو القاعده با در دست داشتن پرچمهای رسمی این گروه در محلات بخش شرقی حلب تظاهرات کرده و خواستار ادامه نبرد با دولت سوریه و قتل عام علویها و شیعیان شدند.

در تصاویر منتشر شده از این تظاهرات پلاکارهایی در دست معترضان مشاهده میشود که روی آن خطاب به جامعه جهانی نسبت به محاصره شرق حلب هشدار داده شده است. این در حالیست است که صبح امروز سازمان ملل با ارائه آماری اعلام کرد که مناطق شرقی حلب در صورت تکمیل محاصره از سوی نیروهای دولتی تا دوماه ذخایر کامل مواد غذایی و دارویی، تسلیحات و مهمات برای نبرد با ارتش سوریه را دارا هستند.

وحشت تروریستها از محاصره حلب+عکس

وحشت تروریستها از محاصره حلب+عکس

وحشت تروریستها از محاصره حلب+عکس

وحشت تروریستها از محاصره حلب+عکس

منبع : العالم

————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کنترل جاده کاستیلو و اللیرمون توسط ارتش سوریه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.