پربازدید های اخبار بین الملل

کلینتون : ترامپ دروغگو و متقلب است !!

X هیلاری کلینتون X دونالد ترامپ X ترامپ X 14 ستاره X 14setare.com X حزب دموکرات آمریکا X حزب جمهوری خواه آمریکا X جمهوریخواهان X دموکرات ها X Donald John Trump X Donald Trump X Hillary Clinton X The last words of Hillary Clinton X The last words of Donald Trump

هیلاری کلینتون دونالد ترامپ را فردی “متقلب” خواند که “آمریکا را همانند تمام افرادی که در دانشگاه ترامپ (Trump U) شرکت کرده ‌اند، فریب میدهد”. کلینتون به برنامه آموزشی تجارت و کسب‌ وکار این نامزد جمهوری‌ خواه اشاره دارد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، گاردین نوشت: نامزد پیشروی دموکرات این اظهارات را بر اساس مجموعه ‌ای از اسناد بیان کرد که توسط یک قاضی منتشر شد و نشان می‌دهد چگونه کارمندان ترامپ با دست گذاشتن بر نقطه ‌ضعف دانشجویان، آ‌نها را به ثبت ‌نام در دوره‌ های گران ‌قیمت املاک و مستغلات وادار میکنند.

هیلاری کلینتون دونالد ترامپ را فردی “متقلب” خواند که “آمریکا را همانند تمام افرادی که در دانشگاه ترامپ (Trump U) شرکت کرده ‌اند، فریب میدهد”. کلینتون به برنامه آموزشی تجارت و کسب‌ وکار این نامزد جمهوری‌ خواه اشاره دارد.

کلینتون در یک گردهمایی در دانشگاه داتگرز در نیوآرک ایالت نیوجرسی گفت :

“ترامپ از آمریکایی ‌های آسیب ‌پذیر سوءاستفاده کرده است. وی با دادن وعده ‌هایی که از همان ابتدا میداند نادرست است، آنها را وادار به خالی کردن کارت ‌های اعتباری و نابود کردن آینده مالی ‌شان میکند.”

کلینتون افزود: “این اقدامات در سازمان ‌های او نشان میدهند که خود دونالد ترامپ نیز فردی متقلب است. او می ‌خواهد با همین روش تمام آمریکا را فریب دهد.”

نظرسنجی ‌های اخیر آرای کلینتون و ترامپ را تقریباً برابر نشان میدهد که دموکرات دلیلش را درگیریِ هیلاری در رقابت‌ های مقدماتی میدانند. ستاد کلینتون اعلام کرده است که در تاریخ هفتم ماه ژوئن و پس‌ از انتخابات مقدماتی در نیوجرسی و کالیفرنیا، برتریِ او حتمی خواهد بود.

کلینتون همچنین در سخنانش اظهارات ترامپ را در حوزه سیاست‌ های خارجی و امنیت ملی مورد انتقاد قرارداد و گفت حمایت ترامپ از خروج از ناتو، گسترش استفاده از شکنجه و منع مسلمانان از ورود به آمریکا نشان میدهد او “صلاحیت” ریاست جمهوری را ندارد.

کلینتون گفت: “من میدانم این تصمیم ‌ها چقدر سخت هستند” و لحظه‌ ای در کاخ سفید که اوباما را به انجام حمله ‌ای تشویق میکرد که در آن اسامه بن‌لادن کشته شد، بازگویی کرد.

ستاد انتخاباتی کلینتون اعلام کرد که او در روز پنجشنبه در سن دیگو “مسائل مهمی” را درباره امنیت ملی بیان خواهد کرد.

او تمایزات میان خود و ترامپ را برجسته خواهد کرد و احتمالأ “خلق و خوی” رقیب خود را برای ریاست جمهوری نامناسب اعلام خواهد کرد.

کلینتون گفت: “این انتخابات جهت کشور را تعیین میکند. تفاوت ‌ها بسیار آشکار و مهم هستند زیرا ما هرروز چیزهای بیشتری درباره دونالد ترامپ یاد میگیریم.”

کلینتون همزمان با انتقاد از ترامپ، به مبارزه با رقیب دموکرات خود، سناتور برنی سندرز نیز مشغول است. کلینتون روز پنجشنبه برای رقابت با سناتورِ ورمانت، به کالیفرنیا خواهد رفت و تا هفته آینده در این ایالت به تبلیغ خواهد پرداخت.

در جریان این گرد هم ‌آیی در نیوآرک، کلینتون هیچ اشاره ‌ای به رقیب دموکرات خود نکرد و تنها به ترامپ که رقیب وی در انتخاب نهایی است پرداخت. او سندرز را به سخنگویانش سپرد.

دونالد پین عضو کنگره نیوجرسی گفت: “خانم‌ ها و آقایان، ما به مستقل ‌ها در حزب دموکرات نیازی نداریم. ما در این حزب به دموکرات ‌های واقعی نیاز داریم. سندرز تا سال ۲۰۱۵ مستقل بود.”

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کلینتون : ترامپ دروغگو و متقلب است !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.