پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

کلمبیا ۴ پرو ۲ / حذف عامل حذف برزیل از کوپا

کلمبیا پرو-X کوپا آمه ریکا X کوپا 2016 X جام ملت های آمریکا X تیم ملی فوتبال کلمبیا X تیم ملی فوتبال پرو X 14 ستاره X 14setare.com X نیمه نهایی کوپاآمریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ ریکا موفق شد در ضربه‌ های پنالتی پرو را شکست داده و به مرحله بعد برسد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی فوتبال کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ ریکا موفق شد در ضربه‌های پنالتی پرو را شکست داده و به مرحله بعد برسد.، به نقل از ساکرنت، در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا دو تیم کلمبیا و پرو به مصاف هم رفتند که در نهایت به برتری کلمبیا انجامید.

تیم ملی فوتبال کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ ریکا موفق شد در ضربه‌های پنالتی پرو را شکست داده و به مرحله بعد برسد.، به نقل از ساکرنت، در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا دو تیم کلمبیا و پرو به مصاف هم رفتند که در نهایت به برتری کلمبیا انجامید.

کلمبیا که بیشتر بازیکنان اصلی خود را در ترکیب داشت، نمایش به نسبت بهتری ارائه کرد اما در باز کردن دروازه پرو ناکام ماند. تلاش این دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل انجامید و بر اساس قانون برگزاری کوپا آمه ‌ریکا، دو تیم بدون برگزار کردن وقت‌ های اضافه، ضربات پنالتی را زدند.

کلمبیا در پنالتی ‌ها عملکرد بهتری داشت و موفق شد با نتیجه چهار بر دو به برتری برسد تا راهی نیمه نهایی شود. برای کلمبیا خامس رودریگز، خوان کوادرادو، داریو مورنو و سباستین پرس پنالتی زدند که همه آنها تبدیل به گل شد. برای پرو اما رائول روییدیاس، رناتو تاپیا گل زدند اما میگل ترائوکا و کریستین کوئوا پنالتی ‌هایشان را هدر دادند تا تیمشان شکست بخورد.

در دیدار بعدی این مرحله بامداد فردا (یکشنبه) تیمهای آرژانتین و ونزوئلا از ساعت ۳:۳۰ بامداد باهم روبرو میشوند و مکزیک و شیلی نیز از ساعت ۶:۳۰ برابر هم قرار میگیرند.

پیش از این آمریکا با برتری بر اکوادور به جمع ۴تیم پایانی راه یافته بود.

منبع : ایسنا

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کلمبیا ۴ پرو ۲ / حذف عامل حذف برزیل از کوپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط