پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

کلمبیا ۰ شیلی ۲ / شیلی حریف آرژانتین در فینال کوپا

شیلی-کلمبیا-X شیلی X تیم ملی فوتبال شیلی X تیم ملی فوتبال آرژانتین X تیم ملی فوتبال کلمبیا X شیلی کلمبیا X آرژانتین شیلی X تصاویر کوپا آمریکا X کوپا 2016 X کوپا آمه ریکا X نیمه نهایی کوپاآمریکا X فینال کوپاآمه ریکای 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X پوستر شیلی آرژانتین

تیم ملی شیلی موفق شد با پیروزی ۲-۰ مقابل کلمبیا، حریف آرژانتین در فینال کوپا آمه‌ریکا شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دو تیم شیلی و کلمبیا در نیمه نهایی کوپا آمه‌ریکا به مصاف یکدیگر رفتند و این شیلی بود که موفق شد با دو گل آرانگوئیز و فوئنزالیدا، ۲-۰ حریف خود را از پیش رو برداشته و رقیب آرژانتین برای فینال شود. بازی با برتری شیلی همراه بود. آنها در ابتدا بازی را هجومی شروع کردند و در همان دقیقه ۷ به گل اول بازی رسیدند. روی حرکت خوب کوادرادو، آرانگوئیز صاحب موقعیت شد و توانست گل اول بازی را به ثمر برساند.

تنها ۴ دقیقه کافی بود تا شیلی بار دیگر به گل برسد. روی ریباند یکی از حملات، گانا پا به توپ شد و توانست دروازه دیوید اوسپینا را باز کند. پس از گل شیلی کمی عقب کشید و این کلمبیا بود که سعی کرد سوار بر بازی شود ولی غلبه کلمبیا به گل ختم نشد و بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم در ابتدا با برتری کلمبیا همراه بود ولی اخراج کارلوس آلبرتو در دقیقه ۵۷، کار را برایشان بسیار سخت کرد. پس از اخراج این کلمبیا بود که بازی را در اختیار گرفت و چندین موقعیت خوب ایجاد کرد ولی تاکتیک ‌های آقای پکرمن راه به جایی نبرد و او و شاگردانش تا دقیقه ۹۰ حریف شیلی نشدند و در نهایت ۲-۰ مغلوب این تیم شدند.

به این ترتیب،‌ شیلی رقیب آرژانتین در فینال کوپا شد که فینال سال گذشته تکرار شود.

پیش از آرژانتین توانسته بود با پیروزی پرگل ۴ بر صفر برابر ایالات متحده، میزیان مسابقات، یکی از فینالیست های کوپا آمه ریکای ۲۰۱۶ شود.

پوستر فینال کوپا
منبع : ورزش سه

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کلمبیا ۰ شیلی ۲ / شیلی حریف آرژانتین در فینال کوپا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط