پربازدید های گوناگون های خبری

کشف کامیون تروریستی با بار یک تنی در مرز ترکیه

کامیون بمب گذاری شده تروریستی در مرز- X کامیون X کامیون حامل بمب و مواد منفجره X مرز ایران و ترکیه X گذرگاه مرزی بازرگان X مرز بازرگان بین ایران و ترکیه X 14setare.com X 14 ستاره X کشف محموله تروریستی X کشف کامیون تروریستی در مرز ترکیه

کشف کامیون تروریستی در مرز ترکیه و ایران خبری بود که امروز توسط رسانه های ترکیه منتشر شد. آنها نوشتند: کامیونی حامل یک تُن مواد انفجاری در گذرگاه مرزی بازرگان-گوربولاک در مرز ایران و ترکیه کشف و متوقف شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، روزنامه «حریت» چاپ ترکیه اعلام کرد بمب یک تُنی در مرز این کشور با ایران کشف و از حمله تروریستی جلوگیری شد.

کشف کامیون تروریستی در مرز ترکیه

روزنامه «حریت» چاپ ترکیه اعلام کرد بمب یک تُنی در مرز این کشور با ایران کشف و از حمله تروریستی جلوگیری شد. این روزنامه به نقل از شهروندان و خریداران حاضر در گذرگاه مرزی «بازرگان-گوربولاک» نوشت :

این کامیون بعد از اینکه کابلی از زیر آن بیرون افتاده بود متوقف شد و مشخص شد که مکانیزم یک بمب متصل به حدود یک تُن مواد منفجره بوده است.

«بولنت توفیقچی» وزیر تجارت ترکیه اعلام کرد بعد از خنثی شدن این مکانیزم انفجاری، گذرگاه مرزی ایران و ترکیه در استان «آغری» (در ترکیه) بازگشایی شد.

نیروهای ژاندارمری ترکیه با هشدار شهروندان حاضر در آن محل، ابتدا گذرگاه را در هر دو طرف بسته و پس از جست‌ وجو و تفحص مکانیزم انفجاری را کشف کردند که به دو کپسول پروپان بزرگ وصل بودند.

جزئیات بیشتری از این خبر هنوز اعلام نشده است.

منبع : فارس

————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کشف کامیون تروریستی با بار یک تنی در مرز ترکیه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط