پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

کریس رونالدو بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵

رونالدو با جایزه بهترین بازیکنی اروپا ۲۰۱۶- برترین بازیکن فوتبال اروپا۲۰۱۶ - رونالدو بیل- بیل رونالدو - عکس رونالدو بیل فلورنتینو پرز در مراسم برترینها - عکسهای گرت بیل- عکسهای رونالدو در 2016 - - 14 ستاره- برترین بازیکن فصل اروپا-تیم ملی فوتبال پرتغال- جام قهرمانی در دستان کریستیانو رونالدو- جایزه بهترین بازیکن سال اروپا- رئال مادرید- رکوردهای رونالدو- عکس اشک های رونالدو در فینال یورو بعد از مصدومیت- عکسهای رونالدو با جام قهرمانی یورو- عملکرد رونالدو در یورو- فینال 2016 لیگ قهرمانان اروپا- فینال یورو 2016- کریستیانو رونالدو- عکس اشک رونالدو در فینال یورو 2016- 14setare.com- بیل - رونالدو

کریس رونالدو ستاره رئال مادرید اسپانیا و تیم ملی پرتغال، به عنوان بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ انتخاب شد.

به گزارش “ورزش سه“، کریس رونالدو ستاره رئال مادرید اسپانیا و تیم ملی پرتغال، به عنوان بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵ انتخاب شد.

کریستیانو رونالدو که علاوه بر قهرمانی در چمپیونزلیگ با رئال، با پرتغال قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را جشن گرفت، بالاتر از گرت بیل و آنتوان گریزمان، توانست برای دومین بار جایزه بازیکن فصل اروپا را از آن خود کند. او پیش از این در سال ۲۰۱۴ این عنوان را از آن خود کرده بود.

رونالدو در فینال چمپیونزلیگ، پنالتی آخر رئال را که منجر به قهرمانی این تیم شد را به ثمر رساند و در یورو هم با به ثمر رساندن سه گل، کمک کرد تا پرتغال برای اولین بار قهرمانی در این رقابت ها را جشن بگیرد. 

رونالدو فصل گذشته نه ‌تنها با رئال مادرید برای دومین بار در عرض سه سال اخیر (مجموعاً‌ برای سومین بار) قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، بلکه با زدن ۱۶ گل، آقای گل آن رقابتها نیز شد.

رونالدو دو ماه پس از قهرمانی‌ اش در مهمترین تورنمنت باشگاهی قاره سبز، مهمترین تورنمنت فوتبال ملی قاره اروپا یعنی یورو را هم به ‌همراه تیم ملی پرتغال فتح کرد و در ثبت اولین افتخار بزرگ در فوتبال ملی کشورش سهم ویژه‌ ای داشت.

مهاجم پیشین منچستریونایتد با کسب بیشترین آرا از سوی نمایندگان اتحادیه‌ها و فدراسیون‌های عضو یوفا، در حالی به‌ عنوان برترین بازیکن قاره سبز در سال ۲۰۱۶ معرفی شد که برای کسب این عنوان رقبایی مانند هم ‌تیمی ولزی ‌اش گرث بیل و نیز آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید داشت.

این دومین باری است که رونالدو جایزه بازیکن سال اروپا را کسب میکند. او پیش از این سال ۲۰۱۴، سالی که اولین بار در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید قهرمان شد، دریافت کرد.

کریستیانو رونالدو بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا در فصل ۱۶-۲۰۱۵، گفت :

“این یک افتخار بزرگ است و از همه روزنامه نگارانی که به من رای دادند، تشکر میکنم. هم تیمی های من در بردن این جایزه نقش کلیدی داشتند. آنها هر سال در موفقیت های من نقش کلیدی دارند. من خودم به سختی تلاش میکنم اما بدون کمک آنها، هیچ دستاوردی امکان پذیر نیست. از همه هم تیمی هایم در رئال و تیم ملی پرتغال تشکر میکنم.

باید از تیم پرتغال یاد کنم زیرا این اولین قهرمانی تاریخ ما بود. این قهرمانی متفاوت بود زیرا من سه بار چمپیونزلیگ را فتح کرده بودم. بردن یک جام با پرتغال، یکی از نقاط عطف دوران حرفه ای من بود.”

عکس های رونالدو در مراسم برترین های فصل ۱۶-۲۰۱۵ فوتبال اروپا

کریس رونالدو با لیاس تیم ملی پرتغال-X کریستیانو رونالدو X تیم ملی پرتغال X یورو 2016 فرانسه X یورو X شانس قهرمانی یورو X گروه پرتغال در یورو 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X تیم ملی فوتبال پرتغال

رونالدو و بیل در بازی پرتغال ولز-جدال بیل رونالدو ولز پرتغال- عکس تماشاگران یورو- X کریستیانو رونالدو X عملکرد رونالدو در یورو X بیل - رونالدو X مقایسه رونالدو و بیل X گرت بیل X عملکرد گرت بیل در یورو X یورو X تصاویر یورو 2016 X نیمه نهایی یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X جام ملتهای اروپا X تیم ملی فوتبال پرتغال X تیم ملی فوتبال ولز X پرتغال ولز X بازی پرتغال ولز X تماشاگران یورو X عکس تماشاگران

Portugal v France - UEFA Euro 2016 Final

عکس های رونالدو در یورو ۲۰۱۶

منبع : ورزش سه

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کریس رونالدو بهترین بازیکن فصل ۱۶-۲۰۱۵”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط