پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

کرواسی ۲ جمهوری چک ۲ / تساوی جذاب زیر باران ترقه

X Croatia X Croatia and the Czech Republic X La Croatie et la République tchèque X یورو X تصاویر یورو 2016 X برنامه گروه پنج یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X تیم ملی فوتبال کرواسی X جمهوری چک X چک 2 کرواسی 2 X جام ملتهای اروپا X 14setare.com X 14 ستاره

کرواسی و جمهوری چک در دیداری جذاب و پر از حاشیه به تساوی ۲-۲ رضایت دادند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، کرواسی و جمهوری چک در دومین بازی خود از چارچوب رقابت های یورو ۲۰۱۶ مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در پایان به تساوی پرگل ۲ بر ۲ رضایت دادند.

گزارش خلاصه بازی کرواسی و جمهوری چک

کرواسی و جمهوری چک در دومین بازی خود از چارچوب رقابت های یورو ۲۰۱۶ مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در پایان به تساوی پرگل ۲ بر ۲ رضایت دادند.

بازی را مطابق انتظار بازیکنان کرواسی بسیار خوب آغاز کردند. کروات ها با اتکا به خط میانی استثنایی خود همواره توپ و میدان را در اختیار داشتند.

با این حال بازیکنان چک در فاز تدافعی مستحکم نشان میدادند و در ۲۰ دقیقه نخست به کروات ها چندان اجازه خودنمایی درون محوطه جریمه خود ندادند.

در دقیقه ۲۸ روی یک رفت و برگشت فرصت برای استرینیچ مهیا شد تا دروازه پتر چک را تهدید کند اما ضربه او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازیکنان کرواسی در ادامه همچنان روی حرکات مودریچ، راکیتیچ و بروزوویچ توپ و میدان را در اختیار داشتند و حملات جسته و گریخته ای را روی دروازه چک ایجاد کردند.

در دقیقه ۳۷ سرانجام طلسم دروازه چک شکسته شد. ایوان پریشیچ، روی حرکت تماشایی خود از سمت راست با ضربه ای دقیق و تمام کننده از درون محوطه جریمه توپ را دور از دست های پتر چک وارد دروازه کرد تا کرواسی با یک گل پیش بیفتد.

در ادامه بازیکنان چک جلو کشیدند اما از توانایی لازم برای تهدید دروازه کرواسی برخوردار نبودند. نیمه اول بازی در نهایت با همان یک گل به سود کرواسی پایان یافت.

نیمه دوم نیز با برتری کروات ها آغاز شد. آنها در دقیقه ۵۹ روی حرکت تماشایی راکیتیچ در عمق خط دفاعی از هم گسیخته چک موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند. راکیتیچ در مصافی تک به تک با پتر چک توانست با ضربه چیپ زیبای خود دروازه حریف را باز کند.

در دقیقه ۶۵ کرواسی می توانست گل سوم را نیز بزند اما مانژوکیچ با بی دقتی بهترین فرصتش را از دست داد تا بازی همچنان ۲-۰ پیش رود.

در دقیقه ۷۶ اما چک توانست اختلاف را کم کند. اسکودا روی سانتر استثنایی روسیچکی با بیرون پا، موفق شد ضربه سر دقیق خود را وارد دروازه کرواسی کند تا حساب کار ۱-۲ شود.

پس از این گل هر دو تیم حملات مختلفی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کرند که البته سهم جمهوری چک بسیار بیشتر بود.

در دقایق پایانی به علت جنجال هواداران کرواسی در پرتاب مواد آتش زا بازی چند دقیقه ای متوقف شد و در نهایت در دقیقه ۹۶ روی خطای هند مدافع کرواسی، چک صاحب یک ضربه پنالتی شد که نسید موفق شد با ضربه محکم خود دروازه را باز کند.

در نهایت تلاش دو تیم ثمری نداشت تا بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یابد.

عکس/ بهترین بازیکن دیدار کرواسی و جمهوری چک

ایوان راکیتیچ به عنوان بهترین بازیکن زمین در دیدار کرواسی مقابل جمهوی چک انتخاب شد.

عکس/ بهترین بازیکن دیدار کرواسی و جمهوری چک

منبع : ورزش سه

—————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کرواسی ۲ جمهوری چک ۲ / تساوی جذاب زیر باران ترقه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط