پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

کاوه رضایی رسمأ آبی پوش شد !!

کاوه رضایی استقلال تهران-X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X آخرین اخبار استقلال X سایت هواداران استقلال تهران X لیست خرید استقلال X نقل و انتقالات استقلال X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X 14setare.com X 14 ستاره X کاوه رضایی

کاوه رضایی مهاجم فصل گذشته تیم ذوب‌ آهن سرانجام قرارداد خود را با استقلال امضا کرد. این خبری است که سایت رسمی باشگاه استقلال آنرا منتشر کرده است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، کاوه رضایی مهاجم فصل گذشته تیم ذوب‌ آهن سرانجام قرارداد خود را با استقلال امضا کرد. این خبری است که سایت رسمی باشگاه استقلال آنرا منتشر کرده است.

رضایی که در هفته گذشته مذاکرات مفصلی با باشگاه پرسپولیس داشت، پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات از دیروز به سمت استقلال تغییر جهت داد و بعد از مذاکرات نهایی سرانجام پیراهن آبی را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد.

رضایی ۲۴ ساله مهاجم سابق تیم‌ ملی نوجوانان ایران است و در همه تیمهای پایه فوتبال ایران بازی کرده و در مسابقات قبلی تیم ‌ملی هم به میدان رفته است. او یک خرید کلیدی و مناسب برای استقلال محسوب میشود.

با خرید کاوه رضایی کار آبی ‌پوشان برای انتخاب سهمیه ‌های لیگ ‌برتری به پایان رسید. آنها فرشید باقری، وریا غفوری، بختیار رحمانی، علی قربانی، محمدحسین کنعانی ‌زادگان و کاوه رضایی را به خدمت گرفتند. البته گفته میشود ممکن است یک تغییر در این بین اتفاق بیفتد و قاسم حدادی فر با یکی از خریدهای لیگ ‌برتری استقلال معاوضه شود.

به نوشته سایت باشگاه استقلال قرارداد کاوه رضایی با استقلال یکساله است.

«« آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال را از اینجا بخوانید »»

منبع : ورزش سه

———————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کاوه رضایی رسمأ آبی پوش شد !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط