پربازدید های اخبار اقتصادی

کاهش قیمت اینترنت ایرانسل به صورت رسمی

Irancell-3G - X قیمت اینترنت ایرانسل -تغییر قیمت اینترنت ایرانسل -نرخ اینترنت آزاد ایرانسل - 14setare.com -14 ستاره -تعرفه اینترنت اپراتورهای تلفن همراه -میزان کاهش قیمت اینترنت تلفن همراه

ایرانسل هم ‌زمان با آغاز هفته و در راستای دستورالعمل کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نرخ اینترنت آزاد را برای مشترکان دائمی و اعتباری خود کاهش داد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مصوبه کاهش تعرفه اینترنت و انتقال زیرساخت از امروز برای اپراتورهای ثابت و سیار لازم الاجرا میشود، به گونه ‌ای که طبق مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورهای موبایل باید نرخ دیتای آزاد را به ۰٫۴ ریال برسانند.

کاهش قیمت اینترنت ایرانسل

ایرانسل هم ‌زمان با آغاز هفته و در راستای دستورالعمل کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، نرخ اینترنت آزاد را برای مشترکان دائمی و اعتباری خود کاهش داد.

در حالی که مصوبه مجموعه وزارت ارتباطات حرفی از کاهش نرخ دیتای آزاد برای مشترکان اعتباری به میان نیاورده اما امروز اپراتور دوم ارتباطی نیز همچون اپراتور اول، اقدام به کاهش تعرفه ‌ها برای هر دو رده دائمی و اعتباری کرد.

ایرانسل نیز هم‌ زمان با موعد کاهش تعرفه ‌ها نرخ‌ های جدید را با یک روز تأخیر روی سایت خود قرار داده است.

ایرانسل در تغییر و تحولات تعرفه ‌ای که انجام داده، نرخ دیتای آزاد برای مشترکان اعتباری را کاهش داده و از ۰٫۷۵ به ۰٫۶ ریال رسانده است.

قیمت اینترنت ایرانسل در بخش اینترنت آزاد برای مشترکان دائمی این اپراتور نیز از نیم به ۰٫۴ ریال رسیده است.

منبع : تسنیم

———————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “کاهش قیمت اینترنت ایرانسل به صورت رسمی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.