پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

چگونه میتوان تیم ملی فوتبال آلمان را برد ؟

عکس تیمی و عکس دسته جمعی تیم ملی آلمان در یورو2016- X فرانسه آلمان X تیم ملی فوتبال آلمان X تیم ملی فوتبال فرانسه X مقاله ای درباره تیم ملی آلمان X تصاویر یورو 2016 X یورو X نیمه نهایی یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X 14 ستاره X 14setare.com

قهرمان جهان تیمی استثنایی است ولی مانشافت هم ضعف های خاص خودش را دارد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سایت یوروپ ۱ با شیوه ای متفاوت سعی کرده فرانسوی های بدبینی که بخت کمی برای پیروزی تیمشان در مقابل قهرمان جهان قائلند را متقاعد کند که آلمان نیز ضعف هایی دارد و آبی ها می توانند از آن استفاده کنند :

باید اعتراف کنیم از وقتی که فرانسه به مرحله نیمه نهایی صعود کرد، یک کمی ترس برمان داشت. با وجود همه دلدادگی که در سبک جمعی وایکینگ ها میشد مشاهده کرد، کالیبر قهرمانان جهان از نوع دیگری است. برای همین رفتیم، گشتیم تا ببینیم چطور می توانیم به خودمان قوت قلب بدهیم.

اول از همه به خودمان گفتیم که مانشافت ۲۰۱۶ مثل ۲۰۱۴ غول نیست. بعد به دنبال نقص های ماشین آلمان گشتیم. خیلی ساده نیست ولی با کمی ممارست بالاخره چند ایراد پیدا کردیم.

آلمان گلزن ندارد.

الیویه ژیروی آلمانی ها کیست؟ توماس مولر؟ زیادی بی خطر و بیشتر هافبک نفوذی است تا یک مهاجم. ماریو گومز؟ مصدوم است و کلأ رقابت ها را تا پایان از دست داده. ماریو گوتزه؟ یوآخیم لو دو بازی امتحانش کرد، جواب نداد.

نتیجه : هر چقدر بگردید در این تیم یک گلزن ششدانگ مثل میروسلاو کلوزه برای یورو ۲۰۱۶ پیدا نمی کنید. شما هم مثل ما مولر، اوزیل، دراکسلر و کروس را می بینید که مشغول رد و بدل کردن صدها پاس بدون هیچ خطر در محوطه جریمه هستند؟ خیلی صادقانه باید بگوییم باورش برایمان یک مقدار سخت است. ولی باز از هیچی که بهتر است.

جوان هایی که باید جای غایبان را پر کنند.

وقتی ماریو گومز و سامی خدیرا مصدوم، هوملس محروم و شواین اشتایگر هم وضعیتش نامشخص باشد، مانشافت چاره ای ندارد جز اینکه جوان ها را راهی میدان کند و این می تواند مایه خوشحالی آبی ها باشد. ماریو گوتزه که قاعدتأ باید در بین ۱۱ نفر باشد به هیچ وجه کسی را قانع نکرده. اوضاع گزینه های جانشینی برای میانه میدان از این هم بدتر است.

از بین جولیان وایگل ۲۰ساله (دورتموند) یا امره کان ۲۲ساله (لیورپول) هر کدام را یواخیم لو انتخاب کند، مطمئنأ کمتر از زوج کروس- خدیرا کارایی خواهد داشت.

در دفاع، بندیکت هوودس در کنار ژروم بواتنگی قرار خواهد گرفت که از مقصران بازی یک چهارم نهایی بود (پنالتی) و کناره ها به موج نوی آلمان، یوناس هکتور و جوشوا کیمیش واگذار خواهد شد. نمی شود روی این خط دفاعی، مهر”کیفیت برتر ساخت آلمان” زد.

ضعف در ضربات پنالتی.

خیلی خب، قبول داریم کمی مبالغه کردیم. اگر بعد از ۱۸ ضربه پنالتی، موفق به شکست ایتالیا شدند، حتمأ محسناتی هم داشته اند. ولی خودمانیم، آلمانی ها سه تا پنالتی از دست دادند. آن هم نه هر آلمانی، شواین اشتایگر و اوزیل چهارچوب را گم کردند، مولر هم که ضربه اش به بوفون، خجالتی بود و اعلام کرد دیگر هیچوقت پنالتی نخواهد زد، این ها چیزهایی نیست که باعث اطمینان خاطر مانشافت شود.

یادمان باشد که اوزیل پنالتی مقابل اسلواکی را هم خراب کرده بود. باید خدا را شکر کنند که یک مانوئل نویری هست که جورشان را می کشد، ولی آبی ها این وسوسه را دارند که آلمانی ها را پای این ضربات بکشانند تا آنجا نیشگون شان بگیرند. فقط به این شرط که خودشان را از قبل آماده کرده باشند.

ترجمه : شاهین اشکان
منبع : ورزش سه

—————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “چگونه میتوان تیم ملی فوتبال آلمان را برد ؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط