پربازدید های پزشکی و تندرستیداروهای گیاهی

چند نکته جالب درباره طب سنتی

طب سنتی X عرق نعنا X سفیدی مو X 14 ستاره X 14setare.com X سردی قلب X دلشوره X لک صورت X ریزش مو

یک کارشناس طب سنتی با تشریح اثرات موثر پابرهنه راه رفتن بر زمین، گفت: خوردن آب سرد بعد از استحمام باعث سردی قلب، دلشوره و سفیدی مو میشود، همچنین مقادیر زیادی اکسیژن در هوای سحر وجود دارد که باعث زیبایی و نورانیت میشود.

به گزارش “۱۴ستاره“، سید جواد علوی درباره برخی نکات سلامتی بخش اظهار داشت: بهترین زمان برای ورزش به علت بالانس کورتیزول و کوتیکو استروئیدها بعد ازظهر و عصر است، همچنین خوردن آب سرد بعد از استحمام باعث سردی قلب، دلشوره و سفیدی مو میشود.

افراد سحر خیر چهره زیبایی دارند.

به گفته وی سحر خیزی به بدن سود فراوانی میرساند، مقادیر زیادی اکسیژن در هوای سحر وجود دارد که باعث زیبایی و نورانیت صورت میشود.

این کارشناس طب سنتی افزود: به موهای سر هر از چندی یک حالت جدید داده شود تا از یکنواختی مسیر چربی، پیازهای سر و ریزش مو کاسته و جریان خون متعادل شود.

علوی ادامه داد: عرق نعنا در شیشه قلیان ریخته و بدون تنباکو نفس دم و بازدم با آن صورت پذیرد، این حرکت در دفع آلودگی‌ های ریه میسر است. لک ‌های پوستی سرد بلغمی زمانی که جریان خون متعادلی در صورت وجود ندارد با ماسک دارچین و عسل برطرف میشود.

وی عنوان کرد: لک صورت افراد سوداوی از تجمع املاح و غلظت خون است که یکی از بهترین درمان‌ ها برای این افراد افزایش رطوبت موضعی و مزاجی است که رنده سیب همراه با گلاب و بیدمشک بسیار به روشن شدن پوست کمک میکند.

اثرات موثر پابرهنه راه رفتن بر زمین

این کارشناس طب سنتی بیان داشت: پا برهنه راه رفتن بر روی خاک و زمین تمیز در دفع بارهای منفی مغز موثر است.

منبع: تسنیم

———————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “چند نکته جالب درباره طب سنتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط