پربازدید های سینما، تلویزیون

چرا جناب خان در خندوانه نیست ؟؟؟

%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%81%d8%b8-%d8%ac%d9%86%d8%a7%d8%a8-%d8%ae%d8%a7%d9%86- جناب خان با عینک ریبند - رامید جوان و جناب خان - فریدون جیرانی و جناب خان - برنامه خندوانه- تصاویر خندوانه- خندوانه- ۱۴ ستاره- دلایل جذابیت خندوانه- تصاویر جناب خان- جناب خان- صداپیشه عروسک جناب خان- عکس جناب خان- گوینده عروسک جناب خان- محمد بحرانی صداپیشه جناب خان- عروسک گردان جناب خان-X جناب خان X خندوانه X عکس جناب خان X رامبد جوان X برنامه خندوانه X شبکه نسیم X دلایل جذابیت خندوانه X دلایل محبوبیت خندوانه X دلایل افت خندوانه X دلایل افت جناب خان X محمد بحرانی X گوینده عروسک جناب خان X عروسک گردان جناب خان X محمد بحرانی صداپیشه جناب خان X صداپیشه عروسک جناب خان X 14 ستاره X 14setare.com X تصاویر جناب خان X تصاویر خندوانه- چرا جناب خان در خندوانه نیست ؟ چرا جناب خان ممنوع التصویر شد. چرا جناب خان ممنوع تصویر شد؟چرا جناب خان در سری جدید نیست؟ چرا جناب خان از خندوانه رفت و رامبد جوان و جناب خان - دلیل خداحافظی جناب خان- دلیل نبود جناب خان - دلیل رفتن جنابخان - جناب خوان- جنابخوان - ۱۴setare.com

خبر این بود: جناب خان در خندوانه نخواهد بود. با وجود تلاش سازندگان مجموعه تلویزیونی خندوانه برای حضور جناب خان در سری چهارم برنامه، حتی پیشنهاد هنگفت به صاحب اثر هم نتوانست حضور این عروسک محبوب را در این مجموعه قطعی کند.

به گزارش چهارده ستاره، با وجود تلاش سازندگان مجموعه تلویزیونی خندوانه برای حضور جناب خان در سری چهارم برنامه، حتی پیشنهاد هنگفت به صاحب اثر هم نتوانست حضور این عروسک محبوب را در این مجموعه قطعی کند.

چرا جناب خان در خندوانه سری چهارم حضور ندارد ؟

خبر این بود: جناب خان در خندوانه و در فصل چهارم برنامه خندوانه نخواهد بود.

عروسک جناب خان بی‌شک یکی از محبوب‌ترین عروسک‌های تلویزیونی است که تقریبا همه گروه‌های سنی را درگیر خود کرده است و بیشتر مخاطبان خندوانه آنرا متعلق به این برنامه پربیننده میدانند.

اما واقعیت ماجرا این است که «جناب خان» در برنامه «کوچه مروارید» زاده شد. مجموعه‌ای که ویژه کودکان در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و واقعیت ماجرا هم این است که جناب خان آنجا اصلا دیده نشد و در حقیقت شهرت و محبوبیت خود را مدیون خندوانه است.

این عروسک با حضور موفق و البته همراهی محمدبحرانی صداپیشه آن توانست به رقیبی جدی برای رامبد جوان هم محسوب شود و بسیاری خندوانه را به واسطه حضور این عروسک با گویش جنوبی‌اش تماشا می‌کنند.

اما در اواسط سری سوم برنامه خندوانه خبر آمد که سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان نسبت به حضور آن در برنامه خندوانه شکایت کرده و دیگر نمی‌خواهد این عروسک در برنامه حضور داشته باشد.

سالارزهی در همین رابطه با رسانه‌های بسیاری مصاحبه کرده که یکی از نکاتی که در این مصاحبه‌ها مطرح کرده، قابل توجه است. او گفته :

«اکنون ما دو نگرانی داریم؛ یکی اینکه جناب خان در یک برنامه روتین مثل خندوانه به روزمرگی برسد و دوم اینکه ما در این ۲ سال هیچ منفعت مالی به عنوان مالک و خالق این عروسک نداشتیم.»

موضوع قابل ملاحظه در این گفته‌ها این است که سالارزهی نسبت به حضور مداوم جناب خان روی آنتن نگرانی داشته که نکند دچار روزمرگی شود. این در حالی است که اتفاقا حضور این عروسک در برنامه هرشبی منجر به دیده شدن بیشترش شد و همراهی آن با خلاقیت خنداونه‌ای‌ها منجر شد تا اتفاقی بی‌نظیر برای یک عروسک در تلویزیون رقم بخورد.

نکته دومی که صاحب امتیاز عروسک جناب خان به آن اشاره کرده، این بوده که هیچ منفعت مالی نصیب وی نشده است.

این نکته درحالی بیان شده که ما به وفور شاهد حضور عروسک‌های جناب خان در بازار و همچنین تصویر او بر روی لوازم التحریر هستیم که اتفاقا همگی با نظارت و قراردادهای صاحب اثر روانه بازار شده‌اند.

فصل چهارم برنامه «خندوانه» نیز در حالی روی آنتن رفت که جای خالی این عروسک محبوب در برنامه کاملا نمایان بود و تلاش سازندگان این برنامه و حتی ارائه پیشنهادی با رقم بسیار بالا و هنگفت نیز نتوانست صاحب امتیاز عروسک جناب خان را مجاب کند تا به حضور آن در برنامه رضایت دهد.

حالا باید دید نتیجه این جدال به کجا می‌رسد و سرانجام جناب خان دوباره رنگ خندوانه را خواهد دید یا نه؟

منبع: فارس

—————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “چرا جناب خان در خندوانه نیست ؟؟؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط