پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

پیوستن علی کریمی به دیناموزاگرب کرواسی

X علی کریمی X احتمالات نقل و انتقالات سپاهان اصفهان X سپاهان اصفهان X لیست سپاهان در لیگ شانزدهم X 14 ستاره X 14setare.com X دیناموزاگرب کرواسی X لیگ فوتبال کرواسی X زلاتکو کرانچار X قرارداد علی کریمی با دیناموزاگرب کرواسی X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران

علی کریمی هافبک تیم سپاهان اصفهان اولین لژیونر ایران در کشور کرواسی خواهد بود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، این ستاره جوان تیم فوتبال سپاهان در شرایطی به زاگرب رفته است که از شانس خوب او زلاتکو کرانچار سرمربی سابقش در اصفهان هدایت آبی های پایتخت کرواسی را برعهده گرفته است.

کریمی بعد از گذراندن تست های پزشکی با قرارداد ۵ ساله به این تیم می پیوندد تا در دوران تازه ای از فوتبالش قرار بگیرد. او در صورت درخشش در دیناموزاگرب می تواند به تیم های بزرگ اروپایی منتقل بشود. دینامو تیمی است که به کشف و پرورش استعدادهای بزرگ فوتبال اروپا مشهور است و انتقال های بزرگی ازاین تیم به تیم های اروپایی انجام شده است.

علی کریمی که بعد از مذاکرات طولانی با مدیران سپاهان به دشواری رضایت خود را برای حضور در اروپا گرفته و حالا که این انتقال به سرانجام رسیده همه امیدواریم اتفاقات خوبی در انتظار این بازیکن جوان باشد.

وب سایت دیناموزاگرب دقایقی پیش این خبر را در صفحه اول خود منتشر کرد و به این بازیکن ایرانی خوشامد گفت.

علی کریمی : به حضورم در دینامو افتخار میکنم.

علی کریمی هافبک تیم دیناموزاگرب در گفتگویی با وب سایت دینامو از حضور خود در این تیم مشهور اروپایی ابراز رضایت کرد.

این هافبک ۲۲ ساله در این باره گفت :

من از آمدن به دینامو واقعأ خوشحالم چیزهای زیادی درباره دیناموزاگرب و فوتبال کرواسی میدانم و با این اطلاعات به اینجا آمدم. دیناموزاگرب قهرمان کرواسی است و امسال در رقابتهای اروپایی حضور خواهد داشت و من به حضور در اینجا افتخار می کنم.

کریمی ادامه داد :

طبیعی است که در چنین باشگاه بزرگی رقابت سرسختانه خواهد بود اما من به توانایی های خودم اعتقاد دارم و امیدوارم به موفقیت زیادی در این باشگاه برسم.

منبع : ورزش سه

—————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیوستن علی کریمی به دیناموزاگرب کرواسی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط