پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

پیشنهاد پرسپولیس به ستاره استقلالی لیگ

X بختیار رحمانی X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X نقل و انتقالات استقلال X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X پرسپولیس X استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X 14 ستاره X 14setare.com X لیست خرید پرسپولیس X لیست خرید استقلال X خرید جدید لیگ برتر X لیگ برتر فوتبال ایران X لیگ برتر ایران X لیگ برتر فوتبال

بازیکن پیشین تراکتورسازی مورد توجه دوباره پرسپولیسی ها قرار گرفته است.

به گزارش “۱۴ستاره“، پرسپولیسی ها از چندی قبل به دنبال بختیار رحمانی بازیکن پیشین تراکتورسازی بودند و حتی مذاکرات اولیه ای را هم با مدیر برنامه های او انجام دادند که البته با پاسخ منفی رحمانی مبنی بر اینکه یک استقلالی متعصب است و نمیتواند به پرسپولیس برود مواجه شدند.

این موضوع اما باعث نشده تا پرسپولیسی ها از جذب این بازیکن منصرف شوند و باز هم با فرستادن واسطه هایی سعی در جلب نظر رحمانی دارند که تا این لحظه موافقت او را در پی نداشته است.

حالا شنیده میشود مسئولان پرسپولیس که عنوان کرده اند سقف قراردادشان امسال یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون تومان است حاضر شده اند رقمی بیشتر نسبت به این سقف به رحمانی پرداخت کنند تا با این پیشنهاد اغوا کننده او را راضی به سرخپوش شدن کنند.

دور جدید مذاکرات در همین رابطه به تازگی آغاز شده است و این احتمال وجود دارد که این بازیکن کرمانشاهی خود یا نماینده خود را رودرروی پرسپولیسی ها در مذاکرات ببیند.

بختیار شاه ماهی خریدها

منصوریان از هفته قبل میدانست سرمربی فصل آینده استقلال است. همان زمان جام‌ جم از توافق او با هیئت مدیره و سرپرست باشگاه خبر داد و همه رسانه‌ ها به نقل از کانال جام‌جم این خبر را علنی کردند.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از پایگاه ۵۹۸، منصوریان از همان زمان شروع به مذاکره با بازیکنان جدید تیمش کرد.

او سه خرید قطعی خواهد داشت که بختیار رحمانی، شاه ماهی این خریدها محسوب میشود.

البته در این راه، مدیران باشگاه استقلال و در صدر آنها محمود بابایی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال که در این باشگاه به مراتب فراتر از وظایف روابط عمومی را انجام میدهد، کمکهای فراوانی برای جذب بازیکنان جدید انجام دادند. وریا غفوری و فرشید باقری دیگر خریدهای استقلال برای فصل آینده هستند. باقری هافبک دفاعی فصل قبل صبای قم است و وظیفه‌ ای بسیار سنگین دارد چون باید جای خالی امید ابراهیمی را پر کند که به قطر رفته است.

منبع : پارس فوتبال

————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیشنهاد پرسپولیس به ستاره استقلالی لیگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط