پربازدید های محور مقاومت

پیشروی برق آسای ارتش سوریه در مرزهای ترکیه

کنسابا سوریه۲- لاذقیه- نقشه شمال غربی سوریه - کنسبا-X کنسبا سوریه X لاذقیه سوریه X ارتش سوریه X پیشروی ارتش سوریه X 14setare.com X 14 ستاره X نقشه شمال غربی سوریه در 27 تیر 95 X شهرک کنسابا در شمال سوریه

همزمان با ناآرامی های امنیتی در ترکیه، نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با استفاده از آشفتگی اتاق عملیات مشترک هدایت تروریستها در این کشور طی یک عملیات برق آسا موفق به بازپس گیری شهرک استراتژیک کنسابا واقع در حاشیه شمالی استان لاذقیه شده اند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، همزمان با ناآرامی های امنیتی در ترکیه، نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه با استفاده از آشفتگی اتاق عملیات مشترک هدایت تروریستها در این کشور طی یک عملیات برق آسا موفق به بازپس گیری شهرک استراتژیک کنسابا واقع در حاشیه شمالی استان لاذقیه شده اند.

بنابر این گزارش، شب گذشته نیروهای نظامی سوری حملات سریعی را برای بازپس گیری شهرک کنسابا آغاز کردند که پس از ۵ ساعت درگیری با سیطره کامل بر آن و کلیه ارتفاعات اطراف این منطقه همراه بوده است.

تروریستهای تکفیری القاعده و ارتش آزاد (مورد حمایت گسترده آمریکا و سعودی و ترکیه) پس از مواجه شدن با حجم آتش سنگین و حملات گسترده زمینی نیروهای دولتی سوریه با برجای گذاشتن تلفات سنگین از منطقه گریخته اند.

ناظران معتقدند ناآرامی ها در ترکیه موجب قطع ارتباط میان اتاق عملیات سازمان اطلاعات ترکیه با گروه های تروریستی تکفیری فعال در شمال سوریه شده و این موضوع بر عملکرد ناظمی آنها به شدت تاثیر گذار بوده است.

شهرک کنسابا در شمال سوریه و در مجاورت مرزهای ترکیه و سوریه طی هجوم سه هفته پیش تروریستها به اشغال آنها در آمده بود.

عکسهای رزمندگان ارتش و بسیج مردمی و مقاومت اسلامی در شهرک کنسابا در شمال سوریه

 

یشروی برق آسای ارتش سوریه در لاذقیه+عکس

یشروی برق آسای ارتش سوریه در لاذقیه+عکس

 

یشروی برق آسای ارتش سوریه در لاذقیه+عکس

نقشه موقعیت شهر مرزی کنسابا در شمال استان لاذقیه هم مرز با ترکیه

 

یشروی برق آسای ارتش سوریه در لاذقیه+عکس

منبع : مشرق نیوز

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیشروی برق آسای ارتش سوریه در مرزهای ترکیه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.