پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

پیروزی شیرین بر ژاپن / برنامه بازیها و جدول

X جدول انتخابی والیبال المپیک X جدول رده بندی X انتخابی المپیک ریو X مسابقات انتخابی والیبال المپیک 2016 X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال X 14 ستاره X 14setare.com X ایران ژاپن X نتیجه بازی ایران ژاپن X ایران چین X نتیجه بازی ایران چین X تیم والیبال چین X تیم ملی والیبال چین

در پایان چهارمین روز والیبال انتخابی المپیک تیم ایران در حالی با شکست دادن ژاپن میزبان به جایگاه سوم جدول رده بندی صعود کرد که کانادا، فرانسه و لهستان حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش “۱۴ستاره“، رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو ادامه یافت و در پایان دیدارهای روز چهارم تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر ۱ برابر ژاپن در جایگاه سوم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت.

۰۹٫۰۹٫۲۰۱۵, Hamamatsu Arena, Hamamatsu FIVB World Cup 2015, Site B, 1. Runde, Iran vs. Tunesien Foto: Conny Kurth / www.kurth-media.de

نتایج کامل روز چهارم مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو

رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو ادامه یافت و در پایان دیدارهای روز چهارم تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر ۱ برابر ژاپن در جایگاه سوم جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت.

شاگردان لوزانو در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیاز های ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسید و ست دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ واگذار کرد.

در نخستین دیدار امروز کانادا موفق در سه ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۷ بر ۲۵ ونزوئلا را از پیش رو بردارد.

در دومین دیدار روز چهارم تیم فرانسه به مصاف استرالیا رفت و با پیروزی در ست های اول، دوم و چهارم و قبول شکست در ست سوم توانست با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی برسد. فرانسوی ها ست اول را ۲۵ بر ۲۲، ست دوم را ۲۵ بر ۱۸ و ست چهارم را به سختی و با امتیاز ۴۴ بر ۴۲ به سود خود به اتمام رساندند و ست سوم را ۲۵ بر ۱۶ واگذار کردند.

در سومین دیدار امروز نیز لهستان به مصاف چین رفت و در حالی که دوست اول را با امتیاز های ۲۸ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۰ به چینی ها واگذار کرده بود توانست در ست های سوم، چهارم و پنجم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۰ پیروز میدان شود تا در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ ازسد چین بگذرد.

برنامه و نتایج کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶

برنامه بازیهای روز پنجم به شرح زیر است :

پنج شنبه سیزدهم خردادماه :

ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه : کانادا – فرانسه

ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه : ایران – چین

ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه : لهستان – ونزوئلا

ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه : استرالیا – ژاپن

در پایان چهارمین روز والیبال انتخابی المپیک تیم ایران در حالی با شکست دادن ژاپن میزبان به جایگاه سوم جدول رده بندی صعود کرد که کانادا، فرانسه و لهستان حریفان خود را شکست دادند.

در پایان روز چهارم بازی ها تیم ایران در جایگاه سوم ایستاد و تیم لهستان با توجه به یک برد بیشتر نسبت به فرانسه در صدر جدول ایستاد.

جدول رده ‌بندی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶

photo_2016-06-01_23-47-54

منبع : مشرق نیوز

——————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیروزی شیرین بر ژاپن / برنامه بازیها و جدول”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط