پربازدید های ولایت فقیه

پیام رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیک ریو

عکس لبخند رهبری- لبخند آقا در دیدار مردم- دیدار ورزشکاران- پیام به ورزشکاران و قهرمانان المپیک۲۰۱۶ ریو- _عکس مدال آوران المپیک ایران در یک قاب- پیام رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیک ۲۰۱۶- ۱۴ ستاره- رهبر انقلاب اسلامی- بیانات رهبر انقلاب درباره ورزشکاران المپیکی- ۱۴setare.com- مدال آوران ایران در المپیک ۲۰۱۶- المپیک ریو- المپیک ریو ۲۰۱۶- المپیک برزیل- جایگاه کاروان ایران در رده بندی المپیک- رهبری

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از قهرمانان مدال‌ آور و همه ورزشکاران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ تشکر و قدردانی کردند. در ادامه پیام رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیک ۲۰۱۶ ایران اسلامی را می خوانیم.

به گزارش “چهارده ستاره” و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی از قهرمانان مدال‌ آور و همه ورزشکاران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ تشکر و قدردانی کردند.

متن پیام رهبر انقلاب خطاب به قهرمانان و ورزشکاران المپیک ۲۰۱۶ به این شرح است :

بسمه تعالی؛

به کاروان ورزشی بازگشته از المپیک: قهرمانانی که با مدال‌آوری دل ملت را شاد کردند؛

به پهلوانانی که از حق خود بر اثر ناداوریها محروم شدند؛

به ورزشکارانی که عدم موفقیت آنان از ارزش تلاش و کوشش آنها نمی‌ کاهد؛

به بانوان ورزشکاری که نشانه‌ی افتخارآمیز پوشش زن ایرانی را به رخ همگان کشیدند، به بانوی شجاعی که با حجاب کامل در پیشانی کاروان درخشید و به مربیان و پیشکسوتان ورزش کشور، خوشامد میگویم و از همه‌ ی شما سپاسگزاری میکنم. قدر شما را میدانیم.

سیّد علی خامنه‌ ای

۲/ شهریور ماه/ ۱۳۹۵

_عکس مدال آوران المپیک ایران در یک قاب- پیام رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیک 2016- 14 ستاره- رهبر انقلاب اسلامی- بیانات رهبر انقلاب درباره ورزشکاران المپیکی- 14setare.com- مدال آوران ایران در المپیک 2016- المپیک ریو- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل- جایگاه کاروان ایران در رده بندی المپیک- رهبری

عکس مدال آوران ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ + عکس بهداد سلیمی

عکس تمامی مدال آوران ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶

عکس زهرا نعمتی پرچم دار کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶

——————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیام رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیک ریو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط