پربازدید های اخبار مذهبیگوناگون های خبری

پیام تبریک پوتین به مسلمانان بخاطر عید فطر

putin4.siولادیمیر پوتین- X روسیه X ولادیمیر پوتین X عید سعید فطر مبارک X عید فطر X عید فطر در کشورهای اسلامی X مسلمانان روسیه X پیام تبریک پوتین به مسلمان جهان X 14setare.com X 14 ستاره

رئیس‌ جمهوری روسیه در پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به مسلمانان جهان به ویژه به مسلمانان روسیه تبریک گفت. دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌ شنبه، پیام تبریک پوتین به مسلمانان جهان اعلام کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین روز سه‌ شنبه اعلام کرد، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه عید فطر را به مسلمانان تبریک گفت.

پیام تبریک پوتین به مسلمانان جهان

رئیس‌ جمهوری روسیه در پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به مسلمانان جهان به ویژه به مسلمانان روسیه تبریک گفت.

طبق اعلام کرملین، پوتین در پیامی کوتاه گفت :

«تبریک به مسلمانان روسیه که بر سنت‌های فرهنگی، تاریخی و مذهبی چندین قرن اسلام تکیه کرده‌ اند، چه در جوامع و چه در حلقه دوستان و خانواده شان.»

در ادامه این پیام آمده است :

«این روزها معمول است که جمع ‌آوری پاداش‌ های معنوی در مدت زمان روزه‌ داری در ماه رمضان، دستگیری از تهیدستان و افراد نیازمند پرداخت شود.»

رئیس‌ جمهوری روسیه در ادامه بر اهمیت مشارکت جامعه مسلمانان در توسعه گفت ‌و گوهای بین‌ مذهبی و بین قومی، همکاری فعال با سازمان ‌های دولتی و خوصی در زمینه خیریه و مسائل آموزشی تأکید کرد.

بنا بر گزارش شبکه «راشاتودی»، مسلمانان سراسر جهان روز اول ماه شوال را پس از اتمام ماه رمضان به عنوان عید فطر جشن می‌ گیرند و به شکرانه این عید بزرگ نماز عید سعید فطر را به جا می ‌آورند. در روسیه امروز عید فطر بود و مسلمانان این کشور نماز عید فطر را امروز صبح برپا کردند.

تنها ۱۵ هزار مسلمان در مسکو امروز صبح نماز عید فطر برگزار کردند.

منبع : فارس

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پیام تبریک پوتین به مسلمانان بخاطر عید فطر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط