پربازدید های ولایت فقیه

پوستر برجام در یک نگاه + اهداف آمریکا در برجام

پوستر برجام در کلام امام خامنه ای- X برجام X آمریکا X اشک های جان کری وزیر خارجه آمریکا X در مخالفت با جنگ و خونریزی X حقوق بشر آمریکایی X نظر رهبر انقلاب درباره رابطه با آمریکا X 14setare.com X 14 ستاره X جنایات عربستان سعودی X جنایات اسراییل X جنایات آمریکا

برنامه های آمریکا در چند سال اخیر

«یکی از کارهای آمریکای ‌ها در این سالهای آخر، این است که کسانی را وادار کنند به بَزَک ‌کردن چهره‌ آمریکا؛ به اینکه این ‌جور وانمود بکنند که آمریکایی ‌ها اگر هم یک روزی دشمن بودند، امروز دیگر دشمنی نمی کنند؛ هدف این است. هدف این است که چهره‌ دشمن برای ملت ایران پنهان بماند تا از دشمنی او غفلت بشود و او بتواند دشمنی خودش را اعمال کند و خنجر را از پشت فرو کند؛ هدف این است.

یک عده ‌ای البته مغرضانه این کار را می کنند، یک عده ‌ای هم از روی ساده ‌لوحی این کار را می کنند.

واقعیت قضیه این است که اهداف آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی هیچ تغییر نکرده است؛ هیچ تغییر نکرده. امروز هم اگر بتوانند جمهوری اسلامی را نابود کنند، یک لحظه تأمل نمی کنند؛ منتها نمی توانند و ان ‌شاءالله با همت شما جوانها، با پیشرفت شما جوانها، با گسترش و عمق بصیرت ملت ایران، در آینده هم نخواهند توانست این کار را بکنند. همه‌ برنامه‌ های آنها متوجه به این قضیه است؛ البته در عالم سیاست و در عالم گفتگو، جور دیگری حرف می زنند؛ آنجایی که لازم است، نرمش در گفتار هم نشان می دهند، اما باطن قضیه این است؛ باطن قضیه این است. این را ملت ایران نباید فراموش بکنند.

در مذاکره، به ‌مناسبت اینکه ما با جنگ مخالفیم، اشک هم می ریزند، گریه هم می کنند! در همین مذاکرات هسته ‌ای مشاهده شد که مأمور آمریکایی گفت من از جوانی با جنگ مخالف بودم و گریه کرد. (وزیر امور خارجه‌ آمریکا)

خب، یک عده ‌ای ممکن است ساده ‌لوحانه بگویند عجب، واقعاً اینها آدمهای خوبی شده ‌اند، مژدگانی که گربه عابد شد؛ اما همین آدمی که از جنگ این ‌قدر متنفر است که از یادآوری جنگ گریه ‌اش می گیرد و جلوی دوربین اشک می ریزد، این از همان آدمهایی است که [وقتی‌] صدها کودک را در غزه قطعه‌ قطعه می کنند و صهیونیست‌ ها با کمال قساوت و بی ‌رحمی به زن و کودک و بچه و بزرگ و پیر و جوان رحم نمی کنند، اینها حتی اخم هم نمی کنند! شما اگر این ‌قدر از جنگ متنفری، به این عنصر جلادِ قصابِ خبیث که این ‌جور مردم را، کودکان را قتل ‌عام میکند یک کلمه حرفی بزن، اخم بکن؛ اخم هم نمی کنند، تشویق هم می کنند! همان وقتی که اینها به غزه آن حملات را می کردند و امروز که به شکل دیگری در کرانه‌ باختری و در غزه مردم را قتل ‌عام می کنند، بارها آمریکایی ‌ها -رؤسای بزرگشان- اظهار کردند که اسرائیل حق دفاع از خودش را دارد. یعنی ملت فلسطین حق دفاع ندارد؛ مزرعه ‌اش را نابود کنند، جوانش را بکشند، خانه‌ اش را آتش بزنند، بچه‌ چندماهه را در آتش بسوزانند، پدر و مادر او را در آتش بسوزانند و مردم فلسطین حق نداشته باشند هیچ پاسخی بدهند. امروز هم دارند رژیم صهیونیستی را تشویق می کنند، کمک می کنند، حمایت می کنند.

ماه ‌ها است که مردم یمن در زیر بمباران، بیمارستان ‌شان خراب میشود، خانه ‌شان خراب میشود، زیرساخت‌ های حیاتی ‌شان نابود میشود، انسانها دارند به ‌وسیله‌ هواپیماهای متجاوز قتل ‌عام می شوند، [اما] آمریکایی ‌ها یک کلمه حرف نمی زنند، یک اخم نمی کنند، حمایت هم می کنند! آمریکا این است؛ آن‌ وقت گریه‌ جلوی دوربین به‌ عنوان یک عمل صادقانه می تواند تلقی بشود؟ کسی این را باور میکند؟».

بیانات رهبر انقلاب در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان، ۱۳۹۴/۸/۱۲

———————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پوستر برجام در یک نگاه + اهداف آمریکا در برجام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط