اعلام زمان نهایی پرواز جنگنده شفق

%d8%ac%d9%86%da%af%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%b1%db%8c%d8%b2-%d9%88-%d8%b6%d8%af-%da%a9%d8%b4%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%81%d9%82%d8%8c-%d8%ac%d9%86%da%af%d9%86%d8%af%d9%87 - هواپیماهای ساخت ایران- جنگنده بمب افکن شفق - جنگنده صاعقه - آذرخش - اف 14 - نیروهوایی ارتش- نوع جنگنده های ایران- نیروی هوایی سپاه - جنکنده- حواپیما- عواپیما-شفق ایران چه شد؟ - اطلاعات درباره جنگنده شفق- آخرین خبر از پرواز شفق - - تعداد جنگنده های ایران- جنگنده شکاری های ایرانی- جنگنده های نیروی هوایی ایران- 14setare.com- 14 ستاره-جنگنده شفق- نیروی هوایی ایران- توان نظامی ایران- توان دفاعی ایران- ارتش ایران

پایگاه خبری تحلیلی janes ادعا کرد که هواپیمای آموزشی رزمی شفق در سال ۲۰۱۷ میلادی اولین پرواز خود را انجام میدهد.

به گزارش چهارده ستاره به نقل از سرویس دفاع و امنیت مشرق، نشریه انگلیسی janes که در حوزه مسائل دفاعی قلم میزند ادعا کرده است که جنگنده آموزشی رزمی ایرانی شفق در سال ۲۰۱۷ میلادی اولین پرواز خود را انجام میدهد.

پایگاه خبری تحلیلی janes ادعا کرد که هواپیمای آموزشی رزمی شفق در سال ۲۰۱۷ میلادی اولین پرواز خود را انجام میدهد.

در مطلبی که در وبسایت پایگاه جینز منتشر شده است ادعا شده است که خبرنگار این مجموعه در جریان نمایشگاه هوایی کیش که هفته گذشته برگزار شده است اطلاعاتی را در گفتگو با مسئولین سازمان صنایع هوایی ایران به دست آورده است.

بر اساس این اطلاعات جنگنده شفق تا پایان سال جاری تست های زمینی خود از جمله “Fast Taxi” را انجام داده و اولین پرواز آن نیز در سال ۲۰۱۷ انجام خواهد شد. این پایگاه تحلیلی خبری همچین ادعا کرده است که طرح شفق از یک سکان V شکل استفاده می کند. بر اساس صحبت های یک مهندس ایرانی با خبرنگار جینز این نوع طراحی که پیش از این در جنگنده صاعقه هم استفاده شده است باعث افزایش ثبات و مانور پذیری جنگنده نیز خواهد شد.

منبع : مشرق

——————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “اعلام زمان نهایی پرواز جنگنده شفق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.