پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

پرسپولیس ۱ فولاد ۱؛ بدشانس و کم دقت

پرسپولیس۱ فولاد۱ - هفته دوم لیگ ۱۶ - پرسپولیس بدشانس اما پایین‌تر از حد انتظار - - پرسپولیس 1 فولاد 1- عکسهای بازی پرسپولیس فولاد- 14 ستاره- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14setare.com- فولاد خوزستان- پرسپولیس تهران- سایت هواداران پرسپولیس تهران- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهمX شانزدهمین دوره لیگ برتر- وحید امیری- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- پیراهن پرسپولیس در لیگ شانزدهم

توقف خانگی شاگردان برانکو مقابل فولاد بهترین فرصت برای صدرنشینی را از پرسپولیس گرفت.

به گزارش “۱۴ ستاره”، توقف خانگی شاگردان برانکو مقابل فولاد بهترین فرصت برای صدرنشینی را از پرسپولیس گرفت.

پرسپولیس ۱ فولاد ۱؛ بدشانس و کم دقت / دو امتیازی که پرید !!

فولاد با بازی کاملا بسته و تدافعی خود نیز نتوانست مانع از رسیدن گل شاگردان برانکو شود و پرسپولیسی ها اگر کمی خوش شانس و البته با دقت عمل میکردند می توانستند به گل های بیشتر نیز دست یابند. با این حال فولاد که در بازی اول در خانه شکست خورده بود به یک امتیاز ارزشمند از آزادی رسید تا نعیم سعداوی به تیمش در بازیهای آینده امیدوار شود.

استادیوم آزادی – تماشاگر: ۶۰ هزار نفر

داور: سید مهدی سیدعلی – کمک داوران: آرمان اسعدی و مهدی عالیقدر

ترکیب پرسپولیس برابر فولاد خوزستان :

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، وحید امیری، فرشاد احمدزاده (پریمیوف ۸۷) و علی علیپور (مهدی طارمی ۶۷)

سرمربی : برانکو ایوانکوویچ

ترکیب فولاد برابر پرسپولیس تهران :

مهرداد طهماسبی، مهرداد جماعتی، عبدالله کرمی، محمد اهل شاخه، یوسف وکیا، اکبرایمانی، ماتیاس چاگو، حمید بوحمدان، میلاد بدرقه (عبدالله ناصری ۶۴)، محمود مطلق زاده (میلاد پاک پرور ۵۷) و بهرام رشید فرخی

سرمربی : نعیم سعداوی

اخطارها :

کمال کامیابی نیا (۵۲) – مهدی طارمی (۷۳) از پرسپولیس

مهرداد طهماسبی (۷۰) – میلاد پاک پرور (۹۳) از فولاد

 

شرح بازی پرسپولیس فولاد :

پرسپولیس در حالی که برای سه امتیاز این بازی و حضور در صدر جدول نقشه کشیده بود با بازی سراسر تدافعی فولاد کاملا غافلگیر شد و نتوانست از سد لایه های دفاعی تیم نعیم سعداوی عبور کند و در نهایت روی اشتباه بازیکن خودی گل نیز خورد اما خیلی زود توانست گل مساوی را به ثمر برساند.

با این حال فرصت سوزی های تیم برانکو از فصل گذشته به این فصل نیز منتقل شده و این بار وحید امیری در کنار مهدی طارمی، امید عالیشاه، پریمیوف در کنار فرشاد احمدزاده فرصت های این تیم را یکی پس از دیگری از دست دادند.

فولاد اما با استفاده از بازیکنان سرعتی و استفاده از طول زمین در ضدحملات در نیمه دوم موفق عمل کرد و به چیزی که مورد نظرش بود نیز دست یافت تا این پرسپولیس باشد که نه برای گل برتری که برای به تساوی کشاندن بازی بجنگدد و در نهایت روی اشتباه مدافع حریف به گل دست یابد.

فولاد با این تساوی به اول امتیاز فصل خود رسید و پرسپولیسی ها نیز چهارمین امتیاز فصل خود دست یافتند تا در هفته سوم در تبریز گسترش فولاد را پیش روی خود ببینند و ذوب آهن نیز برای نعیم سعداوی و تیم تدافعی اش نقشه جدید در ذهن داشته باشد.

نکته حاشیه این بازی ضربه سر امید عالیشاه به سمت دروازه فولاد خوزستان بود که طهماسبی دروازه بان فولاد با پا آنرا برگشت داد و داور بازی آقای سیدعلی رأی به ادامه مسابقه داد. تصمیم جنجالی سیدعلی داور مسابقه پرسپولیس فولاد در حالی بود که در تصاویر آهسته به نظر توپ از خط دروازه عبور کرده بود. در این لحظه بازی صفر صفر پیگیری میشد.

شرح گل های بازی پرسپولیس فولاد :

پرسپولیس ۰ فولاد ۱ : (دقیقه ۶۷ عبدالله ناصری) : روی اشتباه بازیکنان پرسپولیس در خط حمله و از دست دادن توپ، ضد حمله برنامه ریزی شده فولاد شکل گرفت و عبدالله ناصری که تنها سه دقیقه قبل وارد زمین شده بود، در اولین فرار خود با عبور از ربیع خواه و اشتباه این بازیکن موفق شد با ضربه ای دقیق بیرانوند را تسلیم کند.

پرسپولیس ۱ فولاد ۱ : (وحید امیری ۷۴) : روی ارسال کمال کامیابی نیا و اشتباه مدافعان فولاد در دفع توپ، موقعیت فوق العاده ای نصیب امیری شد که این بازیکن با دیدی عالی اولین گل خودش و پرسپولیس را به ثمر رساند و بازی را به تساوی کشاند.

پرسپولیس۱ فولاد۱ - هفته دوم لیگ ۱۶ - پرسپولیس بدشانس اما پایین‌تر از حد انتظار - - پرسپولیس 1 فولاد 1- عکسهای بازی پرسپولیس فولاد- 14 ستاره- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14setare.com- فولاد خوزستان- پرسپولیس تهران- سایت هواداران پرسپولیس تهران- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهمX شانزدهمین دوره لیگ برتر- وحید امیری- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- پیراهن پرسپولیس در لیگ شانزدهم

منبع : ورزش سه

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پرسپولیس ۱ فولاد ۱؛ بدشانس و کم دقت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط