پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

پرتغال ۳ مجارستان ۳ / صعود میلیمتری

پرتغال مجارستان-X یورو X برنامه گروه شش یورو 2016 X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X 14setare.com X 14 ستاره X پرتغال X تیم ملی فوتبال پرتغال X مجارستان X کریستیانو رونالدو X پرتغال3 مجارستان3

پرتغال و مجارستان در روز پایانی دور گروهی به تساوی ۳-۳ رضایت دادند تا هر دو تیم راهی مرحله حذفی یورو ۲۰۱۶ شوند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، پرتغال و مجارستان برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ در روز پایانی دور گروهی مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

بازی همان طور که انتظار میرفت بسیار سریع و هجومی از سوی هر دو تیم آغاز شد. پرتغالی ها در دقایق اولیه حملات همه جانبه ای را روی دروازه مجارستان انجام دادند که البته به موقعیت صد در صد گل ختم نشد. روی چند صحنه پرتغالی ها با ضربات ایستگاهی خود موفق شدند خطرات نصفه و نیمه ای را خلق کنند.

در آن سوی میدان مجارها روی ضد حملات بسیار سریع و خطرناک نشان می دادند و خیلی زود توانستند دروازه پرتغال را باز کنند. در دقیقه ۱۹ روی یک رفت و برگشت در محوطه جریمه پرتغال موقعیت به گرا، بازیکن مجارستان رسید تا این بازیکن با ضربه تماشایی خود از پشت محوطه جریمه دروازه پرتغال را باز کند. مجارها خیلی زود با یک گل از حریف صاحب نام خود پیش افتادند.

در ادامه یاران رونالدو که در آستانه حذف قرار گرفته بودند، رو به بازی تهاجمی آوردند. در دقیقه ۳۰، کریس رونالدو می توانست با ضربه آزاد خود دروازه مجارستان را باز کند اما کرالی در آخرین لحظه توانست با مهار خود توپ را راهی کرنر کند.

در دقیقه ۳۹، پرتغالی ها موفق شدند دروازه مجارستان را باز کنند اما توپ در شرایط آفساید به نانی رسیده بود تا پرچم کمک داور بالا رود.

در دقایق پایانی نیمه اول سرانجام پرتغال طلسم را شکست. روی پاس تماشایی رونالدو و فرار نانی در عمق خط دفاع حریف، بازیکن فنرباغچه با ضربه دقیق خود از درون محوطه جریمه توانست دروازه کرالی را باز کند تا حساب کار ۱-۱ شود.

نیمه اول دیدار جذاب دو تیم در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم بسیار تهاجمی و فوق العاده آغاز شد. در دقیقه ۴۷ بازیکنان مجارستان توسط چوچاک خیلی سریع موفق شدند دروازه پرتغال را باز کنند. کاپیتان مجارستان با ضربه آزاد زیبای خود که البته در میانه راه به یکی از بازیکنان پرتغال برخورد کرد توانست گل دوم را به ثمر برساند.

پس از این گل اما پرتغالی ها خیلی سریع واکنش خوبی نشان دادند. در دقیقه ۵۰ سرانجام پای کریس رونالدو نیز به گلزنی باز شد. ستاره پرتغال روی حرکت استثنایی خود و ضربه پشت پای تماشایی اش درون محوطه جریمه توانست حساب کار را ۲-۲ مساوی کند.

با این حال این پایان کار دیدار هیجان انگیز دو تیم نبود. در دقیقه ۵۵ بار دیگر مجارها دروازه پرتغال را باز کردند. باز هم نوبت چوچاک رسید تا این بار روی یک رفت و برگشت با شوت دیدنی خود از پشت محوطه جریمه توانست حساب کار را ۳-۲ به سود مجارستان کند.

با این حال باز هم این کریس رونالدو بود که توانست نقش ناجی را بازی کند. روی پاس کوارشما، رونالدو با ضربه سر تماشایی اش درون محطوه جریمه توانست حساب کار را در دقیقه ۶۲، ۳-۳ مساوی کند.

در ادامه بازی کمی آرام تر دنبال شد و هر دو تیم سعی داشتند تا ابتدا دروازه شان را بسته نگه دارند. پرتغال اما صاحب موقعیت هایی شد اما نتوانست دروازه مجارها را باز کند.

دقایق پایانی شاهد اتفاق خاصی نبود تا بازی با همان نتیجه ۳-۳ خاتمه یابد. مجارستان به عنوان تیم اول و پرتغال به عنوان تیم سوم راهی دور بعد رقابت ها شدند. پرتغال با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به آلبانی و ترکیه، دیگر تیم های سوم گروه های ۶ گانه، قطعا به عنوان یکی از ۴ تیم برتر سوم، راهی مرحله یک هشتم نهایی خواهد شد.

607758875_JF_0639_151ECCE372F24C06D6E4927D8CB90C15_3440

جدال مجارستان و پرتغال از نگاه آمار

پرتغالی در دیداری که به لحاظ آماری برتر از مجارستان بود با نتیجه تساوی متوقف شد.

تقابل امشب (چهارشنبه) مجارستان و پرتغال از گروه F مسابقات یورو ۲۰۱۶ در حالی به تساوی ۳ بر ۳ انجامید که برتری آماری این دیدار از آن پرتغال بود.

GettyImages-542140098

آمار این بازی پرتغال و مجارستان :

شوت داخل چهارچوب
مجارستان: ۵
پرتغال: ۶

شوت خارج چهارچوب
مجارستان: ۴
پرتغال: ۱۲

درصد مالکیت توپ
مجارستان: ۳۹
پرتغال: ۶۱

کرنر
مجارستان: ۳
پرتغال: ۹

خطاها
مجارستان: ۱۵
پرتغال: ۸

کارت زرد
مجارستان: ۴
پرتغال: صفر

آفساید
مجارستان: ۲
پرتغال: ۶

عکس / بهترین بازیکن دیدار پرتغال – مجارستان

کریستیانو رونالدو با زدن ۲ گل و دادن یک پاس گل به عنوان برترین بازیکن دیدار پرتغال و مجارستان انتخاب شد.کریس در صورتی که یک گل دیگر در یورو به ثمر برساند همراه پلاتینی برترین گلزن تاریخ یورو میشود.

Ronaldo

منبع : ورزش سه

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پرتغال ۳ مجارستان ۳ / صعود میلیمتری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط