پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

پرتغال ۰ اتریش ۰ / مساوی به درد نخور

X 14 ستاره X 14setare.com X برنامه گروه شش یورو 2016 X پرتغال اتریش X تصاویر یورو 2016 X تیم ملی فوتبال پرتغال X کریستیانو رونالدو X یورو X یورو 2016 فرانسه-پرتغال اتریش-مساوی-عکس رونالدو-تصویر-پنالتی

تیم ملی پرتغال در دومین دیدارش در رقابتهای یورو ۲۰۱۶ مقابل اتریش به تساوی ۰-۰ رضایت داد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در دومین بازی تیمهای گروه F از ساعتی پیش تیمهای ملی اتریش و پرتغال در پاریس مقابل هم قرار گرفتند.

تساوی پرتغال و اتریش ، کریس در حسرت گلزنی

تساوی پرتغال و اتریش ، کریس در حسرت گلزنی

گزارش خلاصه بازی پرتغال و اتریش

از ابتدای مسابقه پرتغالی ‌ها هجومی ‌تر از حریف ظاهر شدند و تنها بعد از گذشت ۳۸ ثانیه به نخستین کرنر مسابقه دست پیدا کردند. این کرنر نخستین موقعیت خطرناک را برای پرتغالی ‌ها به وجود آورد و ضربه آنها بعد از برگشت به نوک انگشتان آلمر دوباره راهی کرنر شد. سه دقیقه بعد از شروع بازی سانتر زابیتزر روی سر هنریک فرود آمد و ضربه این مهاجم اتریشی درحالی با اختلاف اندک از کنار دروازه پرتغال به بیرون رفت که اولین موقعیت خطرناک را برای اتریش ثبت کرد.

در ادامه مجددأ پرتغالی‌ ها کنترل کار را در دست گرفتند و دقیقه ۱۲ توسط نانی باز هم اتریش را تهدید کردند اما آلمر دروازه ‌اش را نجات داد.

موقعیت خطرناک بعدی این تیم دقیقه ۲۲ توسط رونالدو به دست آمد اما ضربه این بازیکن با اختلافی میلی‌ متری از کنار تیر دروازه اتریش به بیرون رفت. او دقیقه ۲۷ فرصت خوبی برای یک ضدحمله در اختیار داشت اما خطای بازیکن حریف او را متوقف کرد.

تساوی پرتغال و اتریش ، کریس در حسرت گلزنی

چند دقیقه بعد نانی می توانست سرانجام قفل دروازه اتریش را باز کند اما ضربه سر او به تیر دروازه برخورد کرد.

موقعیت بعدی اتریش در دقیقه ۴۰ به دست آمد، جایی که آلابا روی خط محوطه جریمه پرتغال با خطا متوقف شد و خود او پشت ضربه آزاد ایستاد. اما ویرینیا در شرایطی که توپ می‌رفت تا وارد دروازه‌شان شود، آنرا برگرداند. این بهترین موقعیت اتریش در طول نیمه نخست بود که در نهایت ثمری نداشت تا نیمه نخست بدون گل مساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم اولین فرصت به شکلی غافلگیرکننده برای اتریشی‌ ها به وجود آمد اما پاتریسیو به زحمت توانست دروازه تیمش را نجات دهد. دقیقه ۴۹ رونالدو شوت سرکشی به سمت دروازه اتریش شلیک کرد اما توپش به دیواره سه نفره برخورد کرد.

دقیقه ۵۳ یک ضربه آزاد برای پرتغال به دست آمد اما گریرو بی‌دقت بود و نتوانست از این فرصت استفاده ‌ای بکند. یک دقیقه بعد شوت کریس رونالدو از فاصله بیست متری آلمر را به واکنشی درخشان وادار کرد و این دروازه‌بان اینبار هم توپ را با نوک انگشتانش به بیرون از چارچوب هدایت کرد.

یک دقیقه بعد باز هم ضربه سر رونالدو در مقابل المر ناکام گذاشته شد.

پرتغالی ‌ها مالکیت توپ و میدان را در این لحظات در اختیار داشتند. آنها دقیقه ۷۸ صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما رونالدو توپ را به تیر دروازه زد.

او دقیقه ۸۵ بالاخره توانست طلسم گل نزدن خود را بشکند و دروازه اتریش را فرو ریزد اما اینبار هم پرچم کمک داور مسابقه به نشانه آفساید بالا رفته بود تا در نهایت هیچ یک از دو تیم به گل نرسیده باشند و در پایان بازی امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.

تساوی پرتغال و اتریش ، کریس در حسرت گلزنی

برترین بازیکن دیدار پرتغال و اتریش + عکس

پس از پایان بازی از سوی کمیته فنی مسابقات و انتخاب هواداران ژائو موتینیو به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

هافبک بازی ساز پرتغالی‌ها به دلیل کنترل بازی و حفظ توپ و هدایت تیم در حمله این عنوان را کسب کرد.

موتینیو در خلل بازی ۵۲ پاس سالم ارسال کرد که ۲۱ از این پاس در یک سومی زمین حریف ارسال شده است.

برترین بازیکن دیدار پرتغال و اتریش +عکس

منبع : ورزش سه

——————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پرتغال ۰ اتریش ۰ / مساوی به درد نخور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط