پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

پدیده ۱ سیاه جامگان ۱؛ تساوی دربی مشهد

پدیده ۱ سیاه جامگان ۱ تساوی دربی مشهد در هفته۲ لیگ ۱۶ - تساوی با گل عباسیان در دربی مشهد -- سیاه جامگان مشهد- پدیده مشهد- دربی مشهد- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- عکسهای بازی پدیده سیاه جامگان- 14setare.com- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برترX لیگ شانزدهمX لیگ برتر فوتبال ایرانX برنامه بازی های سیاه جامگان مشهد در لیگ برتر شانزدهم- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- پدیده 1 سیاه جامگان 1

نبرد دو تیم سیاه جامگان مشهد و پدیده مشهد در آغاز هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران که با وقفه های فراوان و حاشیه های مکرر همراه بود، در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم مشهدی در صدر جدول چهار امتیازی شوند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، نبرد دو تیم سیاه جامگان مشهد و پدیده مشهد که با وقفه های فراوان و حاشیه های مکرر همراه بود، در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم مشهدی در صدر جدول چهار امتیازی شوند.

پدیده ۱ سیاه جامگان ۱؛ تساوی دربی مشهد در یک بازی خشن

برای سیاه جامگان ایوب کلانتری (۵۵ـ پنالتی) و برای پدیده معین عباسیان موفق به گلزنی شدند تا مشهدی ها امتیازها را تقسیم کرده و ۴ امتیازی بشوند.

هفته دوم لیگ شانزدهم، ساعت ۱۹ ورزشگاه ثامن مشهد / تعداد تماشاگران : ۳۱۰۰ نفر
داور: سید احمد صالحی – کمک ها : علیرضا ایلدروم، محمد عطایی

کارت زردهای بازی :

حسین بادامکی (۲۳)، علی عسگری (۲۸) مصطفی احمدی (۴۵) از سیاه جامگان

محمدرضا خرسندنیا (۷۸) معین عباسیان (۸۸) از پدیده؛

ترکیب پدیده در برابر سیاه جامگان مشهد :

شهاب گردان، ابوالحسن جعفری، وارزادات هارویان، محمدحسین مرادمند، محمدرضا ناصحی، محمدرضا خرسندنیا (۸۱ فریبرز گرامی)، مهرداد کفشگری (۵۷ کریم احمدی)، حسین زامهران (۶۶ محمدعلی مردانی)، معین عباسیان، محسن یوسفی و یونس شاکری

سرمربی : رضا مهاجری

ترکیب سیاه جامگان مشهد در برابر پدیده :

محمد ناصرى، رضا نور محمدى، محمدرضا خانزاده، میثم حسینى، عباس کاظمیان، مصطفی احمدى، حسین بادامکی (۵۵ عباس عسگری (۸۳ سعید مرادی))، حمید رضا على عسگر، روح الله سیف الهى، ایوب کلانترى و رضا درویشى

سرمربی : فرهاد کاظمی

 

شرح بازی پدیده سیاه جامگان :

دو تیم سیاه جامگان و پدیده پس از حملاتی که روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند در نهایت بازی را با تساوی یک بر یک به پایان رساندند.

یکی از بازیهای حساس هفته دوم لیگ برتر، بدون شک دربی مشهد بود، دیداری که دو تیم سه امتیازی هفته اول به سراغ یکدیگر رفتند و به دنبال کسب ششمین امتیاز خود بودند، این بازی با حملات تیم سیاه جامگان آغاز شد و ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی را باید از آن این تیم دانست، اما پس از آن بازیکنان تیم پدیده توانستند پیش بیایند و در بازی موازنه به وجود بیاورند.

از دقیقه ۲۵ به بعد بازهم یاران کاظمی میل بیشتری به باز کردن دروازه حریف پیدا کردند و با هجوم های علی عسگری هوای دروازه پدیده را در سر پروراندند و در موقعیت های مختلفی دروازه حریف را با خطر مواجه کردند، خطراتی که در نهایت سودی برای این تیم نداشت و ضدحملات پدیده نیز بدون خطر باقی ماند تا دو تیم با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم هم در ابتدا این سیاه جامگان بود که حملات خود را روی دروازه حریف آغاز کرد و در نهایت نیز توانست روی حرکت انفجاری بازیکن موفق خود یعنی علی عسگری به یک پنالتی دست پیدا کند و سپس از حریف پیش بیفتد، اما پس از گل این پدیده بود که موفق شد به سوی دروازه حریف بیاید و حملات خود را بیشتر کند.

در دقایق میانی نیمه دوم پدیده حاکم بلامنازع بازی محسوب میشد و در نهایت نیز توانست با فشار زیادی که روی دروازه حریف آورد موفق شد بازی را به تساوی برساند.

این بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید تا در نهایت دو تیم مشهدی حاضر در لیگ برتر با ۴ امتیاز و نتایج یکسانی بازی های لیگ شانزدهم را به پیش ببرند.

شرح گل های بازی پدیده سیاه جامگان :

پدیده ۰ سیاه جامگان ۱ (ایوب کلانتری، دقیقه ۵۵) : ضربه پنالتی که توسط علی عسگری برای سیاه جامگان به دست آمد را ایوب کلانتری به سوی دروازه پدیده نواخت و اولین گل این تیم را به ثمر رساند.

پدیده ۱ سیاه جامگان ۱ (معین عباسیان، دقیقه ۸۱) : بالاخره عباسیان موفق شد روز خوب خود را تکمیل کند؛ وی در این دقیقه ضربه زیبایی را روی دروازه سیاه جامگان ارسال کرد اما این توپ از بالای دستان دروازه بان سیاه جامگان وارد دروازه این تیم شد.

پدیده ۱ سیاه جامگان ۱ تساوی دربی مشهد در هفته۲ لیگ ۱۶ - تساوی با گل عباسیان در دربی مشهد -- سیاه جامگان مشهد- پدیده مشهد- دربی مشهد- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- عکسهای بازی پدیده سیاه جامگان- 14setare.com- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برترX لیگ شانزدهمX لیگ برتر فوتبال ایرانX برنامه بازی های سیاه جامگان مشهد در لیگ برتر شانزدهم- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- پدیده 1 سیاه جامگان 1

منبع : ورزش سه

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “پدیده ۱ سیاه جامگان ۱؛ تساوی دربی مشهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط