پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

ولز ۳ روسیه ۰ / صعود قدرتمندانه یاران بیل

ولز۳ روسیه0-X یورو X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016 X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X 14 ستاره X 14setare.com X ولز X گرت بیل X آرون رمزی X تیم ملی فوتبال روسیه

تیم ملی ولز با پیروزی ۳-۰ مقابل روسیه، به عنوان تیم اول گروه B به مرحله بعد رقابت های یورو ۲۰۱۶ راه پیدا کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در این دیدار شاگردان کریس کولمن کاملأ برتر از حریف نشان دادند و در نهایت با زدن سه گل، به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کردند. با این پیروزی ولز ۶ امتیازی شد و به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شد.

گزارش خلاصه بازی ولز و روسیه

ولزی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۳، گرت بیل اولین موقعیت خطرناک را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما واکنش به موقع آکینتیف، دروازه روسیه را بسته نگه داشت.

برتری شاگردان کولمن ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۱، آرون رمزی توانست گل بازی را به ثمر برساند. روی یک پاس در عمق عالی از جو آلن، رمزی با آکینفیف تک به تک شد و با یک ضربه چیپ دیدنی، دروازه را باز کرد.

گل رمزی از فشار حملات ولز کم کرد اما در دقیقه ۲۰، بار دیگر این تیم به گل رسید. این بار پاس عالی گرت بیل، تیلور را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و این بازیکن در دو ضرب توانست کار را تمام کند.

بعد از این گل بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت خوبی برای گلزنی داشتند اما واکنش های خوبی هنسی و آکینفیف، اجازه باز شدن دروازه ها را نداد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم ولز بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی، یکی دو موقعیت بسیار خوب گلزنی را از دست دادند. برتری این تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۶۷ گرت بیل گل سوم را به ثمر رساند. حرکت خوب آرون رمزی و پاس در عمق او، با ضربه دقیق بیل، حساب کار را ۳-۰ کرد.

روس ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ادامه پیش کشیدند و در دقایق پایانی یکی دو موقعیت خوب گلزنی هم به دست آوردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی با همان سه گل به پایان رسید.

عکس/ آمار بازی ولز مقابل روسیه

تیم ملی فوتبال ولز موفق شد در دیدار مقابل روسیه پیروزی پرگلی را به دست آورد و با توجه به توقف انگلیس بالاتر از این تیم به عنوان صدرنشین گروه B صعود کرد.

عکس/ آمار بازی ولز مقابل روسیه

برترین بازیکن دیدار ولز و رسیه +عکس

رمزی به عنوان برترین بازیکن دیدار ولز و روسیه شناخته شد.

ولز موفق شد در دیدار مقابل روسیه با نتیجه سه بر صفر پیروز شود.

در این بازی رمزی یک گل زد و یک گل ساخت و در پایان به عنوان برترین بازیکن معرفی شد.

برترین بازیکن دیدار ولز و رسیه +عکس

منبع : ورزش سه

—————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ولز ۳ روسیه ۰ / صعود قدرتمندانه یاران بیل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط