پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

ولز ۲ اسلواکی ۱ / درخشش بیل در بازی نخست

گرت بیل-گل بیل به اسلواکی-X ولز 2 اسلواکی 1 X ولز اسلواکی X گرت بیل X آرون رمزی X تیم ملی فوتبال اسلواکی X تیم ملی فوتبال ولز X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016 X یورو X یورو 2016 فرانسه X Euro 2016 France X جام ملتهای اروپا

ولز موفق شد در بازی نخست با نتیجه ۲-۱ از سد اسلواکی عبور کند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، ولز و اسلواکی در اولین دیدار از گروه B رقابتهای یورو ۲۰۱۶ در بوردو فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند.

ولز و اسلواکی در اولین دیدار از گروه B رقابتهای یورو ۲۰۱۶ در بوردو فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که ولز موفق شد در بازی نخست با نتیجه ۲-۱ از سد اسلواکی عبور کند.

بازی بسیار سریع و تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و در دقیقه ۳ اسلواکی میتوانست روی ضربه مارک همسیک خیلی زود دروازه ولز را باز کند اما مدافع تیم ملی ولز در آخرین لحظه توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید.

پس از این موقعیت بازیکنان ولز بازی را در دست گرفتند. در دقیقه ۷ روی یک ضربه ایستگاهی، بازیکنان ولز خطرناک نشان دادند اما اسکرتل با کمک دروازه بان خودی توانست توپ ارسالی را با ضربه سر از منطقه خطر دفع کند.

در دقیقه ۱۰ روی خطایی که آرون رمزی در پشت محوطه جریمه برای ولز کسب کرد نوبت به هنرنمایی گرت بیل، فوق ستاره این تیم، رسید تا این بازیکن شماره ۱۱ با ضربه آزاد تماشایی خود گل نخست خود و تیمش را در رقابتهای یورو ۲۰۱۶ به ثمر برساند.

پس از این گل بازی آرام تر دنبال شد اما بازیکنان اسلواکی انگیزه بیشتری از خود نشان میدادند. روی حرکات کوچکا و همسیک در میانه میدان آنها چند بار روی دروازه ولز خطرناک ظاهر شدند اما مدافعان قرمزپوشان علی الخصوص اشلی ویلیامز روز کم خطایی را در خط دفاع سپری میکردند.

در نهایت نیمه اول دیدار دو تیم با همان تک گل بیل به سود ولز به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم با حملات بازیکنان اسلواکی آغاز شد اما ولزی ها روی حرکات رمزی و بیل در ضد حملات خطرناک نشان میدادند.

در دقیقه ۵۶ بیل میتوانست با ضربه سر تماشایی خود درون محوطه جریمه حریف گل دوم را وارد دروازه کند اما دروازه بان اسلواکی در آخرین لحظه توانست توپ را دفع کند.

سرانجام در دقیقه ۶۰ حملات اسلواکیایی ها نتیجه داد و آنها موفق شدند روی فرار تماشایی دودا درون محوطه جریمه با ضربه دقیق این بازیکن از نزدیکی های نقطه پنالتی، حساب کار را به تساوی ۱-۱ بکشانند.

بازی در ادامه متعادل تر دنبال شد. در دقیقه ۷۳ یکی از بهترین موقعیت های ولز از دست رفت. سانتر بیل، رمزی را در موقعیتی ایده آل قرار داد اما این هافبک آرسنال ضربه سرش را با بی دقتی به بیرون زد.

با این حال در دقیقه ۸۲ بازیکنان ولز از برتری خود استفاده کردند و روی حرکت سریع رمزی و پاس این بازیکن برای رابسون کانو، موفق شدند با ضربه آرام این بازیکن درون محوطه جریمه گل دوم و برتری خود را به ثمر برسانند.

در دقایق پایانی بازیکنان اسلواکی رو به بازی انتحاری آوردند و حتی یک بار تیر دروازه ولز را نیز به لرزه در آوردند؛ اما در نهایت تلاش آنها ثمری نداشت تا لوز بازی نخست خود را با نتیحه ۲-۱ پیروز شود.

منبع : ورزش سه

—————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ولز ۲ اسلواکی ۱ / درخشش بیل در بازی نخست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط