پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

وریا غفوری دوباره شاگرد علیمنصور شد !

ووریا غفوری-X وریا غفوری X گل وریا غفوری به مهدی رحمتی X نفت تهران X استقلال تهران X آخرین اخبار استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X لیست خرید استقلال X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات استقلال X 14 ستاره X 14setare.com

تاخت و تاز استقلال در بازار تابستانی با سومین خرید ادامه پیدا کرد تا طرفداران این تیم بیش از پیش به تیمشان در لیگ شانزدهم امیدوار شوند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، بعد از بختیار رحمانی و فرشید باقری حالا استقلالی ها سومین خرید پرسرو صدای خود را انجام داده و مدافع راست سابق سپاهان را به تور انداختند تا رفته رفته به تیمی کامل تبدیل شوند. علیرضا منصوریان که تا به اینجا با هوش بالای خود دست روی بازیکنانی گذاشت که استقلال به آنها نیاز داشت این بار برای ترمیم جناح راست خود به سراغ شاگرد سابقش رفت و او را نیز آبی پوش کرد.

وریا غفوری در تیم پاس همدان برای مدتی کوتاه شاگرد علیرضا منصوریان بود اما با توجه به این که این مربی تنها چند هفته سرمربی پاسی ها بود این همکاری زیاد طولانی نبود. وقتی هم منصوریان جانشین یحیی در نفت شد وریا تصمیم گرفت به پیشنهاد وسوسه کننده سپاهان پاسخ مثبت داده و به نصف جهان کوچ کند تا بعد از دو سال دوباره راه پایتخت را در پیش گرفته و این بار پیراهن یکی از پرطرفدارترین تیم های پایتخت را برتن کند.

برای استقلالی ها وریا غفوری چهره چندان غریبه ای نیست به خصوص بعد از آن گل دیدنی که دو فصل پیش و در بازی رفت دو تیم نفت و استقلال در ورزشگاه تختی از فاصله ۴۰ متری وارد دروازه سیدمهدی رحمتی کرد تا بازی مساوی شود. از همان روزها شایعات پیرامون قرارداشتن این بازیکن در لیست خریدهای استقلال به گوش می رسید تا این که امروز صبح این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفت.

انتخاب استقلال و بازگشت وریا به تهران بیشتر از هر چیزی برای این مدافع یک سود دارد آن هم این که بیشتر در دیدها قرار میگیرد تا فضای بیشتری برای رقابت با رامین رضائیان رقیب اصلی اش برای پوشیدن پیراهن دوباره تیم ملی پیدا کند. وریا که در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ یکی از ستون های اصلی دفاعی کارلوس کی روش لقب گرفت بعد از این تورنمنت به یکباره اسیر مصدومیت و افت ناشی از نتایج ضعیف سپاهان شد تا پیراهن تیم ملی را از دست بدهد اما حالا با آمدن به استقلال این فرصت را خواهد داشت تا دوباره شانس رسیدن به تیم ملی و حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست بیاورد البته به شرطی که در همان سطح آمادگی جام ملت های قرار بگیرد.

با خرید وریا غفوری میتوان پرونده حضور میلاد فخرالدینی در استقلال را بسته شده قلمداد کرد. مدافعی که فصل پرفراز و نشیبی را در این تیم سپری کرد و حالا با اتمام قراردادش در لیست نفرات مازاد علی منصوریان قرار گرفته و فصل بعد جایی در استقلال نخواهد داشت. حالا استقلالی ها امیدوارند با حضور وریا دوباره شاهد درخشش زوج جناح راست این تیم یعنی غفوری و خسرو حیدری باشند تا تیم محبوب شان ناکامی های سه فصل گذشته را جبران کند.

در زیر صحنه گل به یاد ماندنی وریا غفوری از فاصله ۵۰ متری به سیدمهدی رحمتی در لیگ چهاردهم را می بینید.

وریا غفوری

««« آخرین اخبار استقلال و نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید »»»

منبع : ورزش سه

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “وریا غفوری دوباره شاگرد علیمنصور شد !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط