پربازدید های اخبار مذهبی

ورود یک میلیون زائر ایرانی روز عرفه به عراق

%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b9%db%8c%d9%86-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%a8%d9%84%d8%a7 -X - امام حسین (ع)- حرم امام حسین (ع) - ضریح امام حسین (ع)- کربلا- روز عرفه- 14 ستاره- حرم حضرت ابالفضل العباس (ع)- 14setare.com - راهپیمایی اربعین- دعای روز عرفه- مراسم دعای عرفه در کربلا - مراسم دعای عرفه در حرم امام حسین- تصاویر روز عرفه 95

مسئولان عراقی اعلام کردند که حدود یک میلیون زائر ایرانی برای مراسم دعا و زیارت روز عرفه از مرز مهران وارد خاک عراق شده ‌اند.

به گزارش “چهارده ستاره“، وزارت کشور عراق، از ورود حدود یک میلیون زائر ایرانی از مرز مهران (منفذ زرباطیه) به خاک عراق خبر داد که برای مراسم دعا و زیارت روز عرفه راهی استان کربلا شده ‌اند.

ورود یک میلیون زائر ایرانی روز عرفه به عراق

وزارت کشور عراق، از ورود حدود یک میلیون زائر ایرانی از مرز مهران (منفذ زرباطیه) به خاک عراق خبر داد که برای مراسم دعا و زیارت روز عرفه راهی استان کربلا شده ‌اند.

«سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق در بیانیه ‌ای اعلام کرد :

مدیریت گذرگاه‌ های مرزی وابسته به وزارت کشور ورود یک میلیون ایرانی را برای زیارت عرفه در استان کربلا (۱۰۸ کیلومتری جنوب بغداد) از طریق گذرگاه زرباطیه (مرز مهران) ثبت کرده است.

طبق گزارش السومریه، «جعفر عبدالجبار محمد» فرماندار «بدره» نیز در گفتگو با وبسایت المدی پرس عراق در ششم سپتامبر گفته بود که هزاران ایرانی از گذرگاه زرباطیه (مهران) در ۸۰ کیلومتری شرق «الکوت» وارد عراق شده ‌اند.

این مسئول عراقی گفته بود که تدابیر لازم در نظر گرفته شده تا علاوه بر تأمین امنیت زائران، ورود و خروج آنان منظم باشد تا آشوب و بی‌ نظمی سابق تکرار نشود.

منبع : فارس

——————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ورود یک میلیون زائر ایرانی روز عرفه به عراق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط