پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

ورزشگاه آزادی ۹۵ هزار نفری شد + تصاویر

صندلی دارشدن ازادی - X آزادی X عکس های آزادی X ورزشگاه آزادی X تعداد صندلی های ورزشگاه آزادی X 14setare.com X 14 ستاره X صندلی دار شدن استادیوم آزادی X تعداد صندلی های طبقه دو ورزشگاه آزادی X عکس های صندلی دار شدن آزادی X تعداد واقعی گنجایش ورزشگاه آزادی تهران X ظرفیت واقعی استادیوم آزادی

با صحبت های جدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ایران ورزشگاه آزادی با نصب صندلی ها در طبقه دوم ۹۵ هزار خواهد شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در شرایطی که سال ها ابهاماتی جدی مبنی بر ۱۰۰هزارنفری بودن ورزشگاه آزادی وجود داشته است، به گفته مصطفی مدبر با اتمام این عملیات گنجایش ورزشگاه آزادی به ۹۵ هزارنفر خواهد رسید.

این در حالی است که برخی منابع این عدد را ۷۹ هزار نفر اعلام کرده و می گویند با توجه به اینکه طبقه پایین ۳۲ هزار نفر و طبقه بالا ۴۷ هزار نفر گنجایش خواهند داشت، ورزشگاه آزادی نهایتأ ۸۰ هزار نفری خواهد بود. به گفته مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال قرار بوده عملیات صندلی گذاری در ۲۰ مرداد به پایان برسد اما ممکن است این پروژه تا اول شهریور طول بکشد که البته باز هم مشکل خاصی نیست چرا که ۱۱روز فاصله تا بازی اول تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی وجود دارد.

فدراسیون فوتبال ایران تا ۲ روز پیش ورزشگاه میزبان دور دوم مقدماتی جام جهانی را به ای اف سی معرفی نکرده بود که حالا مشخص است که ایران طبق معمول در ورزشگاهی به میدان خواهد رفت که در آسیا یکی از شناخته ترین ها، ترسناک ترین ها و بزرگترین هاست. ورزشگاه صدهزار نفری آزادی که حالا با صندلی گذاری در طبقه دوم شرایط بهتری نیز پیدا کرده است.

مدیر در این باره می گوید :

وضعیت کلی ورزشگاه آزادی مناسب است و تنها ۱۰ درصد از سکوها نیازمند ترمیم بوده که این اتفاق نیز رخ داده است.

رنگ بندی صندلی های ورزشگاه آزادی از نقاط نه چندان مثبت این پروژه بزرگ عمرانی است. همانطور که در عکس های امروز مشاهده می کنید رنگ صندلی ها طوسی و سفید در نظر گرفته شده که متفاوت با رنگ بندی ورزشگاه های جهان است که عموما صندلی های خود را با رنگ های سبز و آبی و زرد آرایش می دهند تا زیبایی بیشتری در فضای ورزشگاه حاکم شود.

عکس : خبرگزاری برنا

————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ورزشگاه آزادی ۹۵ هزار نفری شد + تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط