پربازدید های اخبار بین الملل

موضع قاطع الجزایر: از سوریه حمایت میکنیم.

%d9%85%d9%88%d8%b6%d8%b9-%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%b1%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%d9%87-%d8%a7%d9%84%d8%ac%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b1-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%ad- X حلب سوریهX در حلب سوریه چه خبر است ؟X آخرین اخبار حلبX آزادی شهر حلب سوریه توسط ارتش و مقاومتX مقاومتX جبهه مقاومت در برابر داعش و اسرائیلX محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیلX محور مقاومتX سوریهX آخرین اخبار سوریهX تروریسمX الجزایرX موضع کشورها درباره آزادی حلبX اتحادیه عربX 14 ستارهX 14setare.comX آخرین وضعیت تحولات منطقهX حلب آزاد شدX النصرهX جبهه النصرهX ارتش آزاد سوریه و احرارالشام

وزیر خارجه دولت الجزایر در واکنش به اخبار حلب، بر خلاف سیاست اعراب خلیج فارس، اعلام کرد، آنچه در حلب رخ داد، پیروزی برای سوریه و شکست برای تروریست‌ها بود.

به گزارش چهارده ستاره، وزیر خارجه الجزایر در واکنش به اخبار حلب، برخلاف سیاست اعراب خلیج فارس، اعلام کرد، آنچه در حلب رخ داد، پیروزی برای دولت سوریه و شکست برای تروریست‌ها بود.

«رمطان لعمامره» وزیرخارجه الجزایر روز یکشنبه در حاشیه کنفرانس صلح و امنیت آفریقا گفت، آنچه در حلب رخ داد، این است که دولت سوریه توانست حاکمیت و سیطره خود بر این شهر را بازیابد و تروریسم شکست خورد.

بنابر گزارش شبکه الجزیره، وزیر خارجه دولت الجزایر همچنین در واکنش به مقاله یک روزنامه بلژیکی که پیش بینی کرده بود الجزایر به سوریه دوم در شمال آفریقا تبدیل شود، تاکید کرد :

افرادی که پشت اظهارنظرهای بروکسل قرار دارند، رؤیای پیروزی تروریسم در حلب و مکان‌های دیگر را داشتند اما تروریسم شکست خورد و آنها گمان می‌کنند که تروریسم میتواند در الجزایر موفق شود.

پیش از این ولید المعلم وزیر خارجه سوریه مواضع الجزایر و پایبندی آن به راه حل سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه را ستود و تاکید کرد که الجزایر به خروج سوریه از بحران کنونی در سریعترین زمان ممکن اهتمام دارد.

این موضع الجزایر بر خلاف موضع عربستان و اعراب خلیج فارس است که گروههای تروریستی در سوریه را «معارضان میانه‌رو» میدانند و طبق گزارشهای خبری، حمایت مالی، نظامی و لجستیک از آنان می‌کنند.

منبع: فارس

—————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “موضع قاطع الجزایر: از سوریه حمایت میکنیم.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.