پربازدید های فوتبال ایران

هیجان لیگ شانزدهم با تیم جذاب ماشین سازی

ماشین سازی و خطیبی- آرم ماشین سازی-لوگوی باشگاه- X صعود ماشین سازی به لیگ برتر فوتبال X لیست خرید ماشین سازی X ماشین سازی تبریز X 14 ستاره X آندرانیک تیموریان X پیام صادقیان X رسول خطیبی X سامان نریمان جهان X شانزدهمین دوره لیگ برتر X لیست بازیکنان ماشین سازی در لیگ شانزدهم X عکس دسته جمعی ماشین سازی X بازیکنان جدید ماشین سازی برای لیگ برتر X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران X نقل و انتقالات تیمهای تبریزی لیگ برتر X 14setare.com X لیگ برتر فوتبال ایران

ماشین سازان روز گذشته موفق شدند کاپیتان تیم ملی ایران را نیز به عضویت خود دربیاورند، تبریزی های تازه لیگ برتری شده با خریدهای خود نشان از تیمی هیجان انگیز برای لیگ شانزدهم دارند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، پس از اینکه ماشین سازی توانست خود را با مربی بومی اش به لیگ برتر برساند فوتبال دوستان انتظار خود را برای دیدن بازی های یک تیم پرهوادار دیگر در لیگ برتر آغاز کردند، آنها که سالهای اخیر را در لیگ یک گذرانده بودند و با مربی های مختلف نتوانسته بودند خود را به لیگ برتر برسانند در نهایت با هدایت مربی بومی خود، رسول خطیبی به لیگ برتر رسیدند.

ماشین سازان که یکی از تیم های پرهوادار و قدیمی فوتبال ایران محسوب می شود پا به لیگ برتر و پیش از آن بازار نقل و انتقالات گذاشت و توانست قبل از آغاز بازی های خود در لیگ شانزدهم مهره های مهمی را جذب تیم کند تا پیام مهمی را به فوتبالی ها برساند، آنها گویا هدفی بالاتر از ماندن در لیگ دارند و به همین دلیل بازیکنان تاثیرگذاری را به این تیم آوردند.

آندرانیک تیموریان، پیام صادقیان، حبیب گردانی، جلال رافخایی، سعید دقیقی، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، احمد کامدار، ادسون هنریکه و تیاگو سانتوس بازیکنان مهمی هستند که در لیگ شانزدهم پیراهن ماشین سازی را به تن می کنند و تنها جای خالی این تیم مربوط به یک دروازه بان می شود و با جذب یک گلر خوب (احتمالأ خارجی) پرونده این تیم در بازار نقل و انتقالات بسته میشود.

یاران خطیبی اکنون در گرجستان به سر می برند تا اردوی پیش فصل خود را به همراه چند بازی تدارکاتی پشت سر بگذارند.

دو بازیکن برتر لیگ سیزدهم، در لیگ امسال برای ماشین سازی توپ خواهند زد.

تیم ماشین سازی تبریز که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است توانسته در فصل نقل و انتقالات عملکرد موفقی را داشته باشد. این تیم با به خدمت گرفتن رسول خطیبی به عنوان سرمربی استارت کار خود در این فصل زد.

آنها با عقد قراردادی پیام صادقیان، دومین بازیکن برتر لیگ سیزدهم را به عضویت تیم خود در آوردند تا نوید شروع خوب در فصل نقل و انتقالات را به هواداران خود بدهند.

این تیم سپس با جذب بازیکنانی نظیر : حبیب گردانی، امیر احمد کامدار، سعید دقیقی، جلال رافخایی، سامان نریمان جهان و البته چند بازیکن خارجی مثل هنریکه و تیاگو سانتوس و طاهر الکرامه فعالیت خود را ادامه دادند.

ماشین سازان دیروز بمب نقل و انتقالات خود را ترکاندند و توانستند  با کاپیتان تیم ملی نیز قرارداد امضا کنند.

آندرانیک تیموریان که در طی سال های اخیر همواره جزو خرید های برتر لیگ لقب می گیرد، عنوان برترین بازیکن لیگ سیزدهم را نیز یدک می کشد.

رسول خطیبی امیدوار است با نفراتی که در اختیار دارد بتواند تیم خوبی روانه مسابقات کند.

هواداران تبریزی نیز امیدوارانه به لیگ شانزدهم و سه تیم خود نگاه می کنند و رویاهای بزرگی در سر می پرورانند.

 

منبع : ورزش سه

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “هیجان لیگ شانزدهم با تیم جذاب ماشین سازی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط