پربازدید های محور مقاومت

هزاران موشک مقاومت فلسطین در مسیر تل آویو

%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d8%ba%d8%b1%d8%a8-%d8%a2%d8%b3%db%8c%d8%a7-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d9%88%d9%85%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%81%d9%84%d8%b3%d8%b7%db%8c%d9%86-%d8%a7 - X غزه- فلسطین- جنبش حماس فلسطین- بیت المقدس فلسطین- جنبش جهاد اسلامی فلسطین- 14 ستاره- موشک های فلسطینی- 14setare.com- اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید- اسرائیل- جبهه مقاومت در برابر داعش و اسرائیل- تل آویو- بندر حیفا- رژیم صهیونیستی- موشک 333 میلیمتری فجر5

«مشیر المصری» تاکید کرد که مقاومت برای جنگ جدید با اسرائیل تلاش نمیکند اما در صورت تحمیل این جنگ، دست بسته نخواهد بود و در واکنشی قدرتمندانه، تل آویو و پس از آن حیفا را هدف قرار خواهد داد.

به گزارش چهارده ستاره، به نقل از فلسطین الیوم، یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) رژیم صهیونیستی را تهدید کرد.

بر اساس این گزارش، «مشیر المصری» از رهبران حماس در سخنانی تاکید کرد :

مقاومت فلسطین قادر به آزادسازی اسیران خود از زندان های اشغالگران است. ما بدون پذیرش شروط حماس، اقدام به تبادل اسرا نمی کنیم. اسرائیل راهی جز پذیرفتن شروط مقاومت ندارد.

وی در ادامه سخنان خود در همین راستا تصریح کرد: تنها راه آزادی نظامیان اسرائیلی، شرکت در مذاکراتی است که حماس شروط آنرا تعیین میکند. مقاومت فلسطین با به روزرسانی توان نظامی خود، قادر به هدف قرار دادن تل آویو با هزاران موشک است.

عضو ارشد حماس بیان داشت : مقاومت برای جنگ جدید با اسرائیل تلاش نمیکند اما در صورت تحمیل این جنگ بر ما، دست بسته نخواهیم بود و در واکنشی قدرتمندانه، تل آویو و پس از آن حیفا را هدف قرار خواهیم داد.

وی در پایان ضمن اعلام همبستگی با شیخ رائد صلاح که روز یکشنبه دست به اعتصاب غذا زد، در رابطه با تصمیم صهیونیست ها برای جلوگیری از پخش اذان در مساجد قدس نیز گفت: صدای بلند اذان در مسجد الاقصی و تمامی مساجد فلسطین پخش خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این دیگر سران حماس نیز تاکید کرده بودند که شرط این جنبش برای تبادل اسیران، آزادی افراد بازداشت شده پس از توافق مبادله نظامی صهیونیستی به نام گلعاد شالیت و پایبندی صهیونیست ها به دیگر شروط این توافق است.

منبع: مهر

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “هزاران موشک مقاومت فلسطین در مسیر تل آویو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.