هر ۲ مدل آیفون۷ نسخه ۲۵۶ گیگابایتی اند

iphone_7_all_colours_concept_2_by_yasser_farahi_oval_X آیفون 7 X آیفون7 پلاس X جدیدترین گوشی آیفون X حافظه گوشی آیفون7 X گوشی آیفون۷ X مدل های آیفون 7 X موبایل آیفون X 14 ستاره X 14setare.com X اپل X گوشی اندروید X گوشی اندرویدی X جدیدترین موبایل

اپل احتمالأ چند تغییر قابل توجه در گزینه های ذخیره سازی آی فون نسل بعدی به ارمغان خواهد آورد. آی فون ۷ پلاس میتواند در حداکثر حافظه، در نسخه ی ۲۵۶ گیگاباتی نیز عرضه شود. ظاهرأ، این مدل ۵.۵ اینچی دوربینی خواهد داشت که به طور قابل توجهی بهتر از همتای کوچکتر خود است و در نتیجه، فضای بیشتری در آن مورد نیاز خواهد بود تا تصاویر و فایل های ویدیوئی را که با حجم بیشتری ثبت میشوند، ذخیره کند، اما در حال حاضر، گزارش داده اند که هر دو مدل آیفون۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت.

به گزارش “۱۴ستاره“، اگر گزارش های اخیر قابل بارو باشد، اپل احتمالا چند تغییر قابل توجه در گزینه های ذخیره سازی آی فون نسل بعدی به ارمغان خواهد آورد. در اوایل این ماه، مشخص شد که آیفون۷ پلاس میتواند در حداکثر حافظه، در نسخه ی ۲۵۶ گیگاباتی نیز عرضه شود.

ظاهرأ، این مدل ۵.۵ اینچی دوربینی خواهد داشت که به طور قابل توجهی بهتر از همتای کوچکتر خود است و در نتیجه، فضای بیشتری در آن مورد نیاز خواهد بود تا تصاویر و فایل های ویدیوئی را که با حجم بیشتری ثبت میشوند، ذخیره کند، اما در حال حاضر، گزارش داده اند که هر دو مدل آی فون ۷ نسخه ی ۲۵۶ گیگابایتی خواهند داشت.

از آنجا که فضای ذخیره سازی گوشی اپل قابل ارتقا نیست، وجود نسخه ی ۲۵۶ گیگابایت به شدت مورد استقبال واقع میشود. حتی با سرویس های ذخیره سازی ابری، نمیتوان فضای ذخیره سازی محلی را برای ایجاد سرعت و راحتی، به اندازه ی کافی، آزاد ساخت. نه تنها این مورد، بلکه دیگر لازم نیست هزینه ی ای برای ذخیره ی داده های خود در یک سرور در گوگل درایو، آیکلاد و فضاهای ابری این چنینی، صرف کنید.

با توجه به شرکت تحقیقاتی TrendForce، اپل در مورد تجهیزات و ویژگی های آیفون بعدی تصمیم خود را گرفته است. کاربرانی که نیاز دارند تا ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی در اختیار داشته باشند، به آرزوی خود خواهند رسید و هر دو مدل آی فون ۷ را میتوانند انتخاب کنند. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه قیمت گذاری این مدل چگونه خواهد بود، وجود ندارد، اما با توجه به ساختار قیمت گذاری فعلی و قبلی اپل، فرض بر این است که بین هر مدل و مدل بالاتر، ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار فاصله ی قیمتی وجود داشته باشد.

با وجود این نسخه از آیفون به احتمال خیلی زیاد دیگر نسخه ی ۱۶ گیگابایتی، مدل پایه آیفون نخواهد بود و بنا بر شایعات اخیر حالت پایه آیفون های بعدی ۳۲ گیگابیتی میشود.

در حال حاضر آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس در نسخه های ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت موجود هستند، این امکان وجود دارد که نسخه ی ۶۴ گیگابایتی نیز حذف شود و هر دو مدل آیفون۷ در نسخه های ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه شوند.

گزارش شده است که آیفون۷ پلاس، ۳ گیگابایت رم و یک دوربین با لنز دوگانه و آیفون ۷ ، ۲ گیگابایت رم و دوربین بهبود یافته دارد.

iphone-7گوشی آیفون7-X گوشی آیفون۷ X آیفون 7 X آیفون7 پلاس X گوشی اندرویدی X مدل های آیفون 7 X جدیدترین گوشی آیفون X موبایل آیفون X جدیدترین موبایل X حافظه گوشی آیفون7 X آیفون 6 اس X گوشی های اپل X شرکت اپل X 14setare.com X 14 ستاره

منبع : تکرا

——————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “هر ۲ مدل آیفون۷ نسخه ۲۵۶ گیگابایتی اند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.