پربازدید های اخبار بین الملل

هدف اسرائیل از خرید زنان ایزدی در چنگ داعش

زنان ایزدی در چنگ داعش-زن عرب-دختر عرب-X داعش X اسرائیل X رابطه داعش و اسرائیل X عراق X زنان ایزدی X کردستان عراق X آخرین اخبار داعش X تل آویو X پیشمرگه های کرد X فروش زنان در بازار برده فروشان داعش

یک سازمان صهیونیستی که مقر آن در فلسطین اشغالی و کردستان عراق است، تحت پوشش کمک های بشردوستانه، برای جذب ایزدی های عراق و سوریه تلاش میکند.

به گزارش “۱۴ستاره“، سازمان صهیونیستی “چشمه های امید” که مرکز آن در قدس اشغالی است، در صفحه فیس بوک خود، هدف این سازمان را کمک به قربانیان تروریسم در شمال عراق اعلام کرد، درحالی است که به نوشته ی وبگاه “ارم نیوز” اهداف راهبردی این سازمان قدیمی و شناخته شده، جذب اقلیت ایزدی ها و کسب نفوذ در میان این اقلیت عراقی و سوری است.

شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی، در تبلیغ فعالیت های این سازمان، مستندی ۱۵ دقیقه ای پخش کرد که در آن، یک تاجر اسرائیلی به نام خانم “لیزا میارا” اقدام به خرید زنان ایزدی میکند که در چنگ داعش اسیر شده اند. در این ویدئو بیان می شود که داعشی ها زنان ایزدی را به عنوان جایزه به عناصر خود می دهند تا به ابزاری جنسی برای تشویق آنان تبدیل شوند، در این میان، میارا از طریق واسطه هایی، این زنان را از بازار آزاد برده فروشان می خرد.

در این فیلم ۱۵ دقیقه ای، میارا، با یکی از همراهانش در حال رانندگی به سوی موصل به تصویر کشیده شده اند. آنها در مسیر خود به کمینگاه امنیتی نیروهای پیشمرگه می رسند که در آنجا برای آوارگان ایزدی در کردستان عراق اردوگاهی ایجاد شده است و هزاران تن از کسانی که از چنگ داعش گریخته اند، به این اردوگاه پناه برده اند.

در این فیلم مصاحبه هایی با زنان ایزدی پخش می شود که از نقش این سازمان اسرائیلی در نجاتشان قدردانی می کنند و میارا را می ستایند.

آنگاه تصاویری از شماری از داعشی ها پخش می شود که جلسه ای برای فروش زنان ایزدی در بازار برده فروشان ترتیب داده اند و سپس از تلاش های این سازمان برای خرید زنان از بازار برده فروشان سخن به میان آورده می شود.

منبع : العالم

———————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “هدف اسرائیل از خرید زنان ایزدی در چنگ داعش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.