پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

نفت تهران۲ نفت آبادان۱ / صعود شاگردان دایی

%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%ac%d9%85-%d9%84%db%8c%da%af-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d9%86%d8%b2%d8%af - X نفت تهران- عکس دسته جمعی نفت تهران در لیگ شانزدهم - عکس دسته جمعی نفت آبادان برابر نفت تهران در لیگ شانزدهم - صنعت نفت آبادان- علی دایی سرمربی نفت تهران- عکسهای بازی نفت تهران نفت آبادان- 14 ستاره- نادر دست نشان و علی دایی- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14setare.com- برنامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر- لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ برتر فوتبال ایران

نفت تهران با نمایشی خوب و بی نقص توانست پنجمین دیدار خود را در لیگ شانزدهم با پیروزی برابر صنعت نفت آبادان به پایان برسانند.

به گزارش “چهارده ستاره“، نفتی ها با نمایشی خوب و بی نقص توانستند پنجمین دیدار خود را در لیگ شانزدهم با پیروزی به پایان برسانند.

شاگردان علی دایی در تیم نفت تهران در دیداری که به سه امتیاز آن نیاز داشتند توانستند در برابر همنام های آبادانی خود به پیروزی برسند. نفتی های تهران برای حضور در بین مدعیان بالای جدول باید با دست پر از این بازی خارج می شدند و در نهایت توانستند با ارائه یک بازی حساب شده به آن دست پیدا کنند.

هفته پنجم لیگ، جمعه ۱۹/۰۶/۹۵، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه تختی تهران تماشاگر : ۵۰۰نفر

داوران: سیدرضا مهدوی – رضا سخندان – فرهاد مروجی – امید سعیدفر – ناظر: اسماعیل صفیری

ترکیب تیم نفت تهران در برابر نفت آبادان :

میلاد فراهانی، میلاد فخرالدینی، احمد آل نعمه، علیرضا عزتی (محمد دانشگر ۴۵)، اکبر صادقی، محمد قاضی، وحید حمدی نژاد، ایگور پراهیچ، ایمان مبعلی، عباس بوعذار (آرش رضاوند ۸۵) و ارسلان مطهری (عیسی آل‌کثیر ۸۹)

سرمربی: علی دایی

ترکیب تیم نفت آبادان برابر نفت تهران :

حسن هوری، حسین بغلانی، فرشاد (مجتبی ممشلی ۵۴)، علی عبدالله‌زاده، محمدرضا پورمحمد، محمد زبیر نیک ‌نفس، گویی هیان کیم، حکیم نصاری، میلاد جهانی، محمد شادکام (رضا نوروزی۵۷) و امیر زلیکانی

سرمربی: نادر دست‌نشان

اخطارهای بازی نفت تهران و نفت آبادان :

محمد شادکام (۳۳) از نفت آبادان

شرح بازی نفت تهران نفت آبادان :

در همان ابتدای کار و شروع نیمه اول شاگردان علی دایی نشان دادند که قصد پیروزی در این دیدار را دارند و بلافاصله شروع به طراحی حملاتی از جناحین خط دفاعی تیم نفت آبادان و گلزنی روی ضربه سر داشتند. خیلی زود این استراتژی نفتی‌ها جواب داد و نفتی‌های تهران روی یک ضربه ایستگاهی و حضور به موقع ایگور پراهیچ با ضربه سر دقیق این بازیکن به گل رسیدند.

در ادامه نفت آبادان به جلو آمد و موفق شد فرصت‌هایی را روی دروازه طهماسبی ایجاد کند و خیلی زود هم به گل رسید. پس از گل تساوی نفت آبادان کمی عقب نشست و این تیم نفت تهران یود که میدان‌داری میکرد و سعی داشت با حرکت از کناره‌ ها به خصوص در سمت چپ و با حضور بوعذار حملات خود را پایه ریزی کند.

نیمه اول را میتوان به ۳ قسمت ۱۵ دقیقه‌ای تقسیم کرد که سهم نفت تهران در ایجاد مالکیت و فراهم آوردن موقعیت ۲ قسمت از ۱۵ دقیقه‌ ها بود و سهم نفت آبادان فرصت سازی و گلزنی در ۱۵ دقیقه دوم بود. نیمه دوم بازی محتاط‌ تر از نیمه اول دنبال شد. اما باز هم در دقایق ابتدایی این شاگردان علی دایی بودند که صاحب توپ و میدان شدند و سعی در تکرار برنامه‌ های هجومی خود و رسیدن به گل را داشتند.

در ادامه باز هم همین حملات از سمت چپ ادامه پیدا کرد تا این بار توپ به محمد قاضی برسد و محمد قاضی هم در برگشت موفق شد گلی تماشایی را به ثمر برساند.

علیرغم عقب افتادن تیم نفت آبادان هنوز این تیم نفت تهران بود که به حملات خود ادامه میداد.

ورود بازیکن برزیلی نفت آبادان با تغییر سیستم این تیم و افزایش تعداد مهاجمین تیم میهمان شد و در ادامه کمی از فشار حملات نفت تهران کاسته شد.

در ادامه دایی هم سعی کرد تا با بیرون کشیدن بوعذار نتیجه را حفظ کند و اجازه بازیسازی را از نفت آبادان بگیرد و سرانجام در این کار موفق شد و با ۳ امتیاز شیرین بازی را به پایان برد.

بهترین بازیکن بازی نفت تهران نفت آبادان :

بدون شک عباس بوعذار یکی از بهترین بازی‌های خود را تاکنون در سمت چپ خط حمله نفت تهران مقابل نفت آبادان انجام داد.

علی دایی تاکید خود را بر طراحی حملات از سمت راست خط دفاعی صنعت نفت آبادان گذاشته بود و در این میان بوعذار و مبعلی در طول این بازی کنار هم بودند و به خوبی وظایف خود را انجام دادند. در طول بازی بوعذار با حرکات لب خط و پاس ‌های با دقت دفاع راست تیم نفت آبادان را به کلی به هم ریخته بود.

دیگر بازیکن توانمند نفت تهران ایمان مبعلی بود که زوجی خوب را همراه با بوعذار شکل داده بود. بوعذار در دقیه ۸۵ جای خود را به آرش رضاوند داد ولی عملکرد تاثیرگذار او در طول بازی هر بیننده‌ای را تحت‌ تاثیر قرار میداد و او را میتوان شایسته ‌ترین فرد برای عنوان بهترین بازیکنی دانست.

عباس بوعذار را میتوان بهترین بازیکن این دیدار دانست، بازیکن جنوبی نفتی ها در این بازی موفق شد با ارائه یک بازی حساب شده و با حضور ۸۵ دقیقه ای خود در این دیدار موثر ظاهر شود. البته در این میان باید از بازیکنان دیگر نفتی ها همچون ایمان مبعلی و ایگور پراهیچ نیز نام برد که در نتیجه به دست آمده تاثیر به سزایی داشتند.

شرح گل های بازی نفت تهران صنعت نفت آبادان :

۱-۰ (نفت تهران دقیقه ۱۴) : روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ خط دفاعی تیم نفت آبادان موفق شد با ضربه سر دقیق ایگور پراهیچ در محوطه شش ‌قدم دروازه حسن هوری را برای دومین بار در این فصل از لیگ برتر باز کند و تیم نفت تهران را پیش بیاندازد.

۱-۱ (صنعت نفت آبادان دقیقه ۱۸) : بازیکنان نفت تهران روی یک نفوذ از سمت راست خط حمله خود و ارسال یک پاس کات‌بک که با اشتباه مدافعان نفت تهران همراه بود روی ضربه نهایی نصاری به گل برسد.

۲-۱ (نفت تهران دقیقه ۶۴) : باز هم حمله‌ای از سمت چپ خط حمله نفت تهران شکل گرفت و توپ چسبیده به خط محوطه ۱۸ قدم به قاضی رسید. محمد قاضی هم با یک برگشت تماشایی و ضربه‌ ای دقیق توپ را به سمت مخالف حسن هوری فرستاد و حسن هوری دومین بار هم دروازه خود را باز شده دید.

عکسهای مسابقه نفت تهران نفت آبادان :

%d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%81%d8%aa%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%ac%d9%85-%d9%84%db%8c%da%af-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%d8%b4%d8%a7%d9%86%d8%b2%d8%af - X نفت تهران- عکس دسته جمعی نفت تهران در لیگ شانزدهم - عکس دسته جمعی نفت آبادان برابر نفت تهران در لیگ شانزدهم - صنعت نفت آبادان- علی دایی سرمربی نفت تهران- عکسهای بازی نفت تهران نفت آبادان- 14 ستاره- نادر دست نشان و علی دایی- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14setare.com- برنامه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر- لیگ شانزدهم- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ برتر فوتبال ایران

منبع : ورزش سه

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نفت تهران۲ نفت آبادان۱ / صعود شاگردان دایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط