پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

نفت تهران ۰ سپاهان ۱؛ اولین برد ویسی

نفت ۰ سپاهان۱ - هفته دوم لیگ ۱۶ - اولین برد ویسی با سپاهان؛ - 14 ستاره- نفت تهران- سپاهان اصفهان- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایرانX لیگ شانزدهم- 14setare.com- شانزدهمین دوره لیگ برتر- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- عبدالله ویسی- عکسهای یازی نفت تهران سپاهان- علی دایی- علی دایی سرمربی نفت تهران

تک گل سپاهانی ها که از روی یک ضد حمله و متعاقب آن از روی نقطه پنالتی به دست آمد باعث شد تا سپاهان عبدالله ویسی با غلبه بر نفت تهران علی دایی به اولین سه امتیاز فصل شانزدهم خود دست یابد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تک گل سپاهانی ها که از روی یک ضد حمله و متعاقب آن از روی نقطه پنالتی به دست آمد باعث شد تا سپاهان عبدالله ویسی با غلبه بر نفت تهران علی دایی به اولین سه امتیاز فصل شانزدهم خود دست یابد.

نفت تهران ۰ سپاهان ۱؛ اولین برد ویسی / پیروزی روحیه ‌بخش در تختی تهران

دو تیم نفت تهران و سپاهان اصفهان در دومین هفته لیگ شانزدهم در تهران برابر هم صف ‌آرایی کردند. این بازی به میزبانی نفت تهران و در ورزشگاه تختی برگزار شد.

بازی قبلی تیم سپاهان مقابل پدیده برگزار شد که با باخت یک گله این تیم همراه بود و بازی تیم نفت تهران مقابل استقلال و در ورزشگاه آزادی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. حالا دو مربی با تجربه لیگ برتر که هر دو هم تجربه قهرمانی در لیگ برتر را در کارنامه دارند، باید مقابل هم به میدان بروند. علی دایی نفرات خود را بدون تغییر نسبت به بازی قبلی به بازی فرستاد و ویسی هم با یک تغییر نسبت به بازی اول، نفرات خود را در زمین آرایش داد.

در پایان این سپاهانی ها بودند که موفق به کسب سه امتیاز بازی حساس این هفته شدند.

هفته دوم لیگ شانزدهم، ساعت ۲۰:۳۵ – ورزشگاه تختی تهران، تماشاگران: ۵۰ نفر

داور وسط : محمدرضا فغانی – کمک داوران : محمدرضا ابوالفضل و حسین طالقانی و علی میرغفاری * ناظر داوری: خداداد افشاریان.

ترکیب نفت تهران مقابل سپاهان اصفهان :

میلاد فراهانی، وحید حمدی نژاد، میلاد فخرالدینی، ایگور پراهیچ، رضا علیاری، ایمان مبعلی، علیرضا عزتی (محمد دانشگر ۶۵)، اکبرصادقی ( ۸۵ ارش رضاوند)، عباس بوعذار (عیسی آل کثیر ۷۱)، محمد قاضی و ارسلان مطهری

ترکیب سپاهان در برابر نفت تهران :

لی اولیویرا، علی هلیچی، شجاع خلیل زاده، موسی کولیبالی، آرمین، سهرابیان،محمد قائد رحمتی (حسین پاپی ۶۸)، میلاد سرلک، رسول نویدکیا (محرم نویدیکا ۶۲)، مهرداد محمدی، فرید بهزادی کریمی و جلال الدین علی محمدی (۸۴ رضا میرزایی)

اخطارها :

وحید حمدی نژاد (۳۱) – ایگور پراهیچ (۸۶) از نفت

محرم نویدکیا (۷۴) – لی اولیویرا (۷۸) از سپاهان

شرح بازی نفت تهران سپاهان :

دو تیم بازی را تهاجمی شروع کردند و بازی سریعی را از همان ابتدا شاهد بودیم. تیم سپاهان که بازی قبل خود را واگذار کرده بود کم کم صاحب توپ و میدان شد و حملات بیشتری را روی دروازه نفت تهران ایجاد کرد.

در مقابل تیم نفت هم در حملاتی که روی دروازه حریف داشت، خطرناک ظاهر میشد تا اینکه در دقیقه ۳۶ روی حرکت توی عمق فرید کریمی بهزادی، داور روی این بازیکن پنالتی گرفت و خود کریمی توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا اولین گل سپاهان در لیگ شانزدهم رقم بخورد.

در ادامه نفت چند موقعیت خطرناک داشت که در نهایت راه به جایی نبرد و دو تیم با همان نتیجه به رختکن رفتند. نیمه دوم در دقایق ابتدایی آرام دنبال میشد. در ادامه سپاهان که نتیجه دلخواه خود را کسب کرده بود، عقب نشست و تیم نفت تهران صاحب توپ و میدان شد.

در حالی که دفاع فشرده و منسجم سپاهان اجازه حمله های خطرناک را به تیم نفت نمیداد سپاهان در ضد حملات خطرناک ظاهر میشد. البته تیم علی دایی هم در چند صحنه می توانست به گل برسد که مدافعین و دروازه‌بان سپاهان مانع شدند.

در دقایق پایانی سپاهان در چند صحنه و روی ضدحمله خطرناک ظاهر شد و نزدیک بود به گل برسد که در نهایت این تیم سپاهان بود که با تکیه بر دفاع خوب و ضد حملات خطرناکش این بازی را با برد به پایان برد و ویسی موفق شد که اولین پیروزی خود را در مقابل تیم علی دایی و در تهران دشت کند.

شرح گل سپاهان به نفت تهران :

در حالی که تیم نفت تهران در حمله به سر می برد تیم سپاهان در حرکتی سریع و در عمق خط دفاعی نفت تیم را به فرید بهزادی کریمی رساند و حرکت این بازیکن با خطای حمدی نژاد و اعلام پنالتی به سود سپاهان همراه شد که خود این بازیکن هم توپ را وارد درواره نفت تهران کرد تا اولین گل سپاهان در لیگ شانزدهم ثبت شود.

نفت ۰ سپاهان۱ - هفته دوم لیگ ۱۶ - اولین برد ویسی با سپاهان؛ - 14 ستاره- نفت تهران- سپاهان اصفهان- نتایج کامل هفته دوم لیگ برتر- برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایرانX لیگ شانزدهم- 14setare.com- شانزدهمین دوره لیگ برتر- برنامه هفته دوم لیگ برتر شانزدهم- عبدالله ویسی- عکسهای یازی نفت تهران سپاهان- علی دایی- علی دایی سرمربی نفت تهران

منبع : ورزش سه

——————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نفت تهران ۰ سپاهان ۱؛ اولین برد ویسی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط