پربازدید های اخبار بین المللتسلیحات و تجهیزاتمحور مقاومت

نحوه نابودی اسرائیل در ده دقیقه + نقشه

نابودی اسرائیل توسط موشک های ایرانی-X رژیم صهیونیستی X اسرائیل X 14 ستاره X 14setare.com X ایران X محور مقاومت X محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل X توان موشکی ایران X توان نظامی ایران X مقاومت X حزب الله لبنان X جنبش حماس فلسطین X فلسطین X غزه X الهجوم العسكري الإسرائيلي في الأراضي الفلسطينية X لبنان X سوریه-نقشه اسراییل-نقشه اسرائیل

ایران با توانمندی موشکی خود میتواند در عرض ۱۰ دقیقه، عمق استراتژیک اسرائیل (۱۲۰ km سواحل حیفا تا اشدود) را با خاک یکسان نماید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دکتر رضا سراج کارشناس مسائل استراتژیک در کانال تلگرامی خود نوشت :

موقعیت ژئوپلتیکی یکی از مهمترین عواملی است که بر امنیت رژیم صهیونیستی تأثیر دارد، این عامل به چالش اساسی در نظریه های نظامی و امنیتی اسرائیل تبدیل شده است.

نداشتن عمق استراتژیک، نقطه مرگ اسرائیل :

بر اساس اطلاعات موجود بین ۸۰ تا ۹۰ درصد از ساکنان صهیونیست سرزمین های اشغالی، در منطقه ‌ای به مساحت ۱۲۰ کیلومتری از سواحل حیفا تا اشدود ساکن هستند. این مهم، مؤید فقدان عمق استراتژیک اسرائیل بوده و تهدید نظامی-امنیتی واقعی برای رژیم صهیونیستی محسوب میشود. نداشتن عمق استراتژیک باعث تمرکز جمعیت و تأسیسات حیاتی، حساس و مهم اسرائیل در مناطق مذکور گردیده است. این وضعیت، نظریه پردازان نظامی و امنیتی اسرائیل را به این نتیجه رسانده که این رژیم، قدرت تحمل جنگ فراگیر در اراضی خود را ندارد.

تبعات فقدان عمق استراتژیک برای اسرائیل :

– تحمیل خسارت انسانی وسیع در صورت بروز جنگ

– انهدام گسترده تاسیسات راهبردی در زمان کوتاه

– ایجاد محدویت گسترده در قدرت مانور و تحرک

– کاهش فوق العاده توان بازدارندگی

– ناتوانی از ورود به جنگ فراگیر

نتیجه :

ایران با تمرکز بر موشک های بالستیک نقطه زن، ضمن تغییر موازنه راهبردی و بازدارندگی در مقابل اسراییل، امنیت رژیم صهیونیستی را به معمای لاینحل برای آمریکا تبدیل نمود. ایران با توانمندی موشکی خود میتواند در عرض ۱۰ دقیقه، عمق استراتژیک اسرائیل (۱۲۰ km سواحل حیفا تا اشدود) را با خاک یکسان نماید.

این مهم -با توجه به توضیحات فوق- عملأ منجر به نابودی اسرائیل میگردد. ایران اکنون با انتقال توانمندی موشکی به مقاومت لبنان و فلسطین، در حال نهایی نمودن راهبرد بازدارندگی مقاومت در برابر اسرائیل است. بر این اساس آمریکا و اسرائیل بر خلع سلاح مقاومت و از بین بردن توانمندی موشکی ایران در برجام ۲ و ۳ تأکید دارند.

نابودی اسرائیل توسط موشک های ایرانی

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نحوه نابودی اسرائیل در ده دقیقه + نقشه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط