پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

نتایج کامل ششمین روز انتخابی المپیک والیبال

X انتخابی المپیک ریو X بازیهای روز ششم انتخابی والیبال المپیک X ایران لهستان X ایران ۳ لهستان ۱ X تیم ملی والیبال ایران X تیم ملی والیبال لهستان X تیم والیبال لهستان X 14 ستاره X 14setare.com X تعداد تیمهای صعود کننده به المپیک X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال X جدول انتخابی والیبال المپیک X جدول رده بندی X ایران X لهستان

در پایان ششمین روز والیبال انتخابی المپیک تیم ایران در حالی با شکست دادن لهستان بعد از ۵۲ سال به المپیک ریو صعود کرد که فرانسه، استرالیا و کانادا هم از سد حریفان خود گذشتند

به گزارش “۱۴ ستاره“، در پایان ششمین روز والیبال انتخابی المپیک تیم ایران در حالی با شکست دادن لهستان بعد از ۵۲ سال به المپیک ریو صعود کرد که فرانسه، استرالیا و کانادا هم از سد حریفان خود گذشتند

رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو ادامه یافت و در پایان دیدارهای روز ششم تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳ بر ۱ برابر لهستان به پیروزی رسید و صعود خود را به ریو قطعی کرد.

ایران ۳ – لهستان ۱

شاگردان لوزانو در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیاز های ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۳۴ بر ۳۲ به پیروزی رسید و ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ واگذار کردند.

استرالیا ۳ – چین ۱

ملی پوشان استرالیا در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیاز های ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسید و ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ واگذار کردند.

فرانسه ۳ – ونزوئلا ۲

بلند قامتان فرانسوی در یک دیدار سخت و نفس گیر در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیاز های ۲۵ بر۲۱، ۲۵ بر ۱۱ و ۱۵ بر ۹ در حالی به پیروزی رسیدند که در عین ناباوری ست های دوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ واگذار کردند.

کانادا ۳ – ژاپن ۱

در آخرین دیدار روز ششم هم تیم کانادا به مصاف ژاپن میزبان رفت و توانست در ست های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز میدان باشد. ژاپنی ها هم تنها توانستند ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی برسند تا در نهایت این دیدار با حساب ۳ بر ۱ به سود کانادا به پایان برسد.

برنامه، نتایج کامل و جدول رده‌ بندی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶

برنامه بازیهای روز هفتم و پایانی به شرح زیر است :

* یکشنبه شانزدهم خردادماه :

ساعت ۵ و ۴۰دقیقه : ونزوئلا – ایران

ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه : چین – کانادا

ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه : لهستان – استرالیا

ساعت ۱۴ و ۵۰ دقیقه : ژاپن – فرانسه

در پایان روز ششم بازی ها تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد و به همراه تیم های لهستان و فرانسه صعود خود را به المپیک ریو قطعی کرد.

رده بندی تیم ها در جدول بر اساس تعداد برد است.

۸ تیم ایران، لهستان، فرانسه، ژاپن، چین، استرالیا، ونزوئلا و کانادا از هشتم تا شانزدهم خرداد ماه، در توکیو به صورت دوره ای با هم مصاف خواهند داد تا در پایان ۳ تیم برتر و بهترین تیم آسیایی جواز حضور در المپیک ریو را دریافت کنند. درصورت حضور یک تیم آسیایی در جمع ۳ تیم اول، تیم چهارم از هر قاره ای که باشد به المپیک خواهد رفت. بنابراین ایران برای صعود قطعا باید در جمع ۴ تیم برتر قرار بگیرد یا در صورت پنجم شدن تیمی اسیایی را بالاتر از خود در جدول نبیند.

منبع : مشرق نیوز

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج کامل ششمین روز انتخابی المپیک والیبال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط