پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

نتایج کامل روز اول انتخابی + برنامه روز دوم

X 14 ستاره X انتخابی المپیک ریو X 14setare.com X تیم ملی والیبال ایران X جدول انتخابی والیبال المپیک X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال X والیبال

در پایان روز نخست والیبال انتخابی المپیک تیم ایران در حالی با شکست استرالیا صدرنشین شد که فرانسه، لهستان و ژاپن نیز حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، رقابت های والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو آغاز شد و در پایان دیدارهای روز نخست تیم ملی والیبال ایران با پیروزی قاطع ۳-۰ برابر استرالیا در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت.

شاگردان لوزانو در نخستین دیدار این مسابقات با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ موفق به شکست یکی از سه نماینده آسیا شدند.

در دومین دیدار امروز فرانسه در حالی موفق به شکست ۳-۱ چین شد که حسابی به زحمت افتاد و در ست های اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵-۱۳، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۲۱ به برتری دست یافت و ست دوم را ۲۲-۲۵ به حریف آسیایی خود واگذار کرد.

در سومین دیدار روز اول لهستان به مصاف کانادا رفت و در دیداری ماراتن گونه موفق شد با نتیجه ۳-۲ حریف سرسخت خود را شکست دهد. لهستان در ست‌های اول، سوم و پنجم با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۹ کانادا را شکست داد و در ست‌های دوم و چهارم ۱۷ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵ شکست خورد.

در آخرین دیدار امروز نیز ژاپن میزبان به مصاف ونزوئلا رفت و موفق شد با نتیجه ۳-۱ حریف آمریکای جنوبی خود را از پیش رو بردارد. ونزوئلا ست نخست را با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ برنده شد اما در سه ست بعدی تیم ژاپن به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۹ برنده شد.

برنامه، نتایج کامل و جدول رده‌ بندی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶

برنامه بازیهای روز دوم به شرح زیر است :

* یکشنبه نهم خردادماه :

ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه : ایران – کانادا

ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه : ونزوئلا – استرالیا

ساعت ۱۱ : فرانسه – لهستان

ساعت ۱۴ و ۳۵ دقیقه : ژاپن – چین

در پایان روز نخست بازی ها تیم ایران با توجه به برد ۳-۰ بالاتر از سایر تیم ها در صدر ایستاد.

photo_2016-05-29_01-20-04

منبع : مشرق نیوز

—————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج کامل روز اول انتخابی + برنامه روز دوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط