پربازدید های گوناگون های خبری

میزان خسارت وارده از طوفان مازندران

تصاویر طوفان مازندران جمعه ۱۲ شهریور - توفان شدید مازندران - عکس توفان مازندران - عکسهای خسارت طوفان مازندران - طوفان ساری- طوفان قائم شهر - طوفان نوشهر - طوفان شمال ایران - توفان استان مازندران - عکس خسارت طوفان - طوفان مازندران- میزان خسارت وارده به مازندران از طوفان جمعه- 14 ستاره- استان مازندران- 14setare.com- طوفان شدید

استاندار مازندران با اشاره به اینکه ۶۱۰۰ واحد مسکونی در استان بر اثر طوفان دچار خسارت شد، گفت: خسارت طوفان مازندران ۱۷۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

به گزارش “چهارده ستاره“، استاندار مازندران با اشاره به اینکه ۶۱۰۰ واحد مسکونی در استان بر اثر طوفان دچار خسارت شد، گفت: خسارت طوفان ۱۷۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

ربیع فلاح ‌جلودار در ساری با اشاره به اینکه بر اثر طوفان ۱۳۰ میلیارد تومان به حوزه کشاورزی، ۱۳ میلیارد تومان به حوزه مسکن، تجاری و معیشت و ۲۷ میلیارد تومان به تاسیسات زیربنایی استان خسارت وارد شده است، گفت: شدت طوفان به حدی بود که قریب ۵۰۰ تیر برق شکسته شد.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ ترانس و ۵۰ تابلوی برق خسارت دید و بیش از هزار مورد پارگی سیم‌ های برق در شهرهای آمل، بابل، قائم‌ شهر و ساری اتفاق افتاد، افزود :

برق و آب همه شهرها وصل شده است و فقط تعدادی از روستاهای بابل و قائم‌ شهر به دلیل آسیب دیدن سقف خانه و کابل‌ کشی ساختمان هنوز مشکل برق دارند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: بر اثر طوفان بامداد جمعه ۱۲ شهریورماه بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان به حوزه‌ های مختلف خسارت وارد شده است.

خسارت به ۶۱۰۰ واحد مسکونی در طوفان مازندران

استاندار مازندران با اشاره به اینکه بر اثر طوفان شدید روز جمعه دوازدهم شهریور۹۵ به ۶ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی استان خسارت وارد شده است، گفت :

بر اثر این طوفان که در بعضی مناطق با سرعت ۱۳۰ کیلومتر هم گزارش شده است، ۳ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی روستایی و ۲ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی شهری حتی تا ۱۰۰ درصد خسارت دید.

وی تصریح کرد: بر اساس گزارش اداره کل مدیریت بحران استان کل خسارات واحدهای مسکونی شهری و روستایی بیش از ۱۳ میلیارد تومان برآورد شده است.

استاندار مازندران افزود: بیش از ۱۰ میلیارد تومان نیز به وسایل منزل و معیشتی مردم خسارت وارد شده است که ۴ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان آن مربوط به منازل شهری و ۵ میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان آن مربوط به منازل روستایی است.

وی با بیان اینکه در این طوفان با شکسته شدن قریب ۵۰۰ تیر برق بیش از هزار مورد پارگی سیم ‌های برق در شهرهای آمل، بابل، قائم‌ شهر و ساری اتفاق افتاد، گفت :

۶۲۲ اکیپ عملیات برق از صبح جمعه فعالیت خود را آغاز کردند که از این تعداد ۷۰ اکیپ با ۱۷۰ نفر از استان ‌های همجوار بوده ‌اند.

فلاح با بیان اینکه مدیران مرتبط با بحران از صبح جمعه در کنار مردم و با مردم مسائل و مشکلات را دنبال میکردند، خاطرنشان کرد :

همانطور که دستیار ویژه رئیس جمهور پس از بازدید از مناطق آسیب دیده اعلام کردند مدیریت بحران یک مدیریت جهادی و شبانه‌ روزی بوده است.

عکس های طوفان مازندران 

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

Image result for ‫تصاویر طوفان مازندران‬‎

تصاویر طوفان مازندران

منبع : فارس

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “میزان خسارت وارده از طوفان مازندران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط