پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

مهدی طارمی ۲ ساله با پرسپولیس تمدید کرد

عکس های جدید مهدی طارمی- داربی-النصر عربستان-چیپ-X مهدی طارمی X پرسپولیس تهران X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X نقل و انتقالات ایران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X لیست خرید پرسپولیس X نقل و انتقالات پرسپولیس X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم X مدت قرارداد جدید مهدی طارمی X 14setare.com X 14 ستاره

مهدی طارمی در گفتگویی یک ساعته با مسئولان پرسپولیس قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مهدی طارمی در گفتگویی یک ساعته با مسوولان پرسپولیس قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

مهدی طارمی که از چند روز گذشته زمزمه هایی مبنی بر ادامه همکاری اش با پرسپولیس و لغو سفرش به خارج از کشور شنیده میشد، امروز ظهر در باشگاه حضور یافت و در جلسه ای یک ساعته با مسئولان پرسپولیس توافق کرد که قراردادش را به مدت دو فصل دیگر با این تیم تمدید کند.

مهدی طارمی پس از صحبت ‌ها و مذاکرات پایانی، موافقت خود را برای حضور در پرسپولیس اعلام کرد و جهت بررسی بندهای قرارداد و زمان اندک تا سفر وی، انجام کلیه امور خود را به وکیلش سپرد تا پس از سفر دو روزه خود، به باشگاه پرسپولیس مراجعه و قراردادش را به امضاء برساند.

طارمی که بعد از به ثمر رساندن دو گل در دربی و همچنین کسب عنوان آقای گلی در لیگ پانزدهم از محبوبیت بالایی بین هواداران این تیم برخوردار بود در پایان فصل گذشته اعلام کرد برای ادامه فوتبالش قصد حضور در تیمی اروپایی دارد که در ادامه این برنامه کنسل شد تا با مذاکرات پرسپولیسی ها او طبق وعده اش گزینه اول خود را این باشگاه قرار دهد و قراردادش را تمدید کند.

با تمدید ۲ ساله قرارداد این مهاجم با پرسپولیس و نیز باقی ماندن رامین رضاییان سهمیه این تیم تکمیل شد و سرخپوشان تنها به جذب بازیکن خارجی خواهند اندیشید.

منبع : ورزش سه

—————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “مهدی طارمی ۲ ساله با پرسپولیس تمدید کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط