پربازدید های اخبار بین المللفرق ضاله

مفتی وهابی-سعودی: سربازان ما روزه نگیرند!

X وهابیت X سلفیت X عربستان سعودی X آل سعود X آل سعود تروریست X یمن X عبدالعزیز آل شیخ X مفتی اعظم وهابی X مفتی وهابی X 14setare.com X 14 ستاره

مفتی دربار عربستان سعودی در تازه‌ ترین فتوای خود، به تفنگداران ارتش این کشور در مرزهای جنوبی “اجازه” داد که در ماه رمضان روزه نگیرند!

به گزارش “۱۴ ستاره“، مفتی دربار عربستان سعودی در تازه‌ ترین فتوای خود، به تفنگداران ارتش این کشور در مرزهای جنوبی اجازه داد که در ماه رمضان روزه نگیرند!

“عبدالعزیز آل الشیخ” در فتوایی جدید اعلام کرده؛ تفنگداران عربستانی که در مناطق جنوبی این کشور (مرز یمن) مستقر هستند در صورتی که به دلیل حضور در صحنه ‌های نبرد ناتوان باشند، میتوانند روزه نگیرند.

مفتی دربار آل سعود در عین حال به اتباع عربستانی که برای تحصیل به کشورهای غربی رفته ‌اند، تأکید کرد که وقتی میتوانند ساعات روز و شب را از هم تشخیص دهند، باید کل ساعات روز را روزه بگیرند، حتی اگر طول روز ۲۲ ساعت باشد.

این توصیه مفتی کل عربستان سعودی به نیروهای ارتش، درحالی مطرح میشود که این کشور بیش از یک سال است که حملات همه جانبه و گسترده ‌ای را علیه مردم یمن آغاز کرده و با وجود آغاز ماه مبارک رمضان، حملات جنگنده های سعودی برای کشتن مردم بی دفاع و روزه دار یمن همچنان ادامه دارد.

منبع : العالم

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “مفتی وهابی-سعودی: سربازان ما روزه نگیرند!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط