پربازدید های گوناگون های خبری

مذاکره برد برد در سوریه یا حماسه مقاومت ؟

%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%b8%d8%b1%db%8c%d9%81-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d8%af%d8%b1- X دکتر ظریفX برجامX 14 ستارهX فضای پسابرجامX 14setare.comX دکتر محمد جواد ظریف- عصبانیت ظریف - تعجب ظریف- الگوی برد برد ظریف - دستاورد تقریبا هیچ برجام - خرید هواپیمای بوئینگ- سوریه مقاومت یا مذاکره- دستاورد برجام و مذاکرات هسته ای- گفت و شنود- جبهه مقاومت در برابر داعش و اسرائیل- 10 ماه پس از برجام

گفت: وزیرخارجه کشورمان در ژاپن گفته است؛ ما در ایران مسئله هسته‌ای را به روش برد-برد حل کردیم! و این روش را میتوان برای حل بحران سوریه هم به کار گرفت!

گفت: وزیرخارجه کشورمان در ژاپن گفته است؛ ما در ایران مسئله هسته‌ای را به روش برد-برد حل کردیم! و این روش را میتوان برای حل بحران سوریه هم به کار گرفت!

گفتم: اولا که طرف مقابل سوریه، تروریست‌های تکفیری هستند، یعنی باید به تروریست‌های تکفیری در حکومت سوریه سهم داده شود؟! ثانیا؛ دستاورد برجام به اعتراف خود آقایان «تقریبا هیچ» بوده است و آمریکا روی همین تقریبا هیچ هم دبه درآورده است. بنابراین آیا می‌خواهند بحران سوریه را هم با تقدیم «هیچ» به این کشور حل کنند؟!

گفت: چه عرض کنم؟!

گفتم: آدم قالتاقی به یکی گفت؛ این چمدان سنگین را تا طبقه پانزدهم برایم حمل میکنی؟ یارو پرسید؛ چقدر دستمزد می‌دهی؟ و آدم قالتاق گفت؛ «هیچ» طرف چمدان را با ذوق و شوق به طبقه پانزدهم برد و گفت؛ حالا دستمزدم را بده! طرف گفت؛ من که گفتم دستمزدت هیچ است و یارو اصرار کرد که همان هیچ را بده. آدم قالتاق گفت؛ گوشه آن فرش را کنار بزن، زیر آن چیست؟ یارو جواب داد هیچ! و طرف گفت همان را بردار و برو!

ستون گفت و شنود ۲۳ آذر۹۵ کیهان

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “مذاکره برد برد در سوریه یا حماسه مقاومت ؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط