پربازدید های اخبار بین المللمحور مقاومت

محل اختفای عناصر داعش در فلوجه کجاست ؟

X داعش X عراق X فلوجه X آخرین اخبار داعش X آزادسازی فلوجه از دست داعش X عملیات آزادی فلوجه X فلوجه عراق X الفلوجه X 14 ستاره X حشدالشعبی X الحشدالشعبی X ارتش عراق X 14setare.com-ارتش و حشدشعبی عراق در الفلوجه- آزادی الفلوجه

نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم عراق توانستند ۲۷ نفر از عناصر مخفی شده گروه تروریستی داعش را در شهر فلوجه و در محله اختفای آنها دستگیر کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم عراق توانستند ۲۷ نفر از عناصر مخفی شده گروه تروریستی داعش را در شهر فلوجه دستگیر کنند.

یک منبع امنیتی در استان الانبار گفت :

نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم عراق یکی از مناطق شهر فلوجه را آزاد و اقدام به بازرسی منازل مسکونی کردند که در یکی از این منازل، مقادیری تسلیحات نیمه سنگین و کمربندهای انفجاری و اسناد حاوی اطلاعات مهم در مورد عناصر گروه تروریستی داعش کشف شد.

به نوشته سایت السومریه نیوز، این منبع افزود: ۲۷ داعشی نیز که اکثرشان دارای تابعیت کشورهای عربی و غیرعربی بودند، در یکی از اتاقهای سری در زیر زمین در این منطقه دستگیر شدند.

نیروهای مشترک عراقی از چندی پیش عملیات آزادسازی شهر فلوجه از دست گروه تروریستی داعش را آغاز کرده و درحال پیشروی به سمت مرکز این شهر هستند.

«« آخرین اخبار داعش را از اینجا بخوانید »»

منبع : العالم

———————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

2 دیدگاه برای : “محل اختفای عناصر داعش در فلوجه کجاست ؟”

  1. نگین گفت:

    خداروشکرررر.انشاله به زودی همشوووون رو نابود کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط