پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

محسن بنگر و فخرالدینی در راه تیم علی دایی

محسن-بنگر-X محسن بنگر X میلاد فخرالدینی X شیخ فخرالدینی X 14 ستاره X 14setare.com X صبا X صبای قم X علی دایی X سر مربی صبای قم X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران X خریدهای جدید صبای قم X لیگ برتر فوتبال ایران X جدایی بنگر از پرسپولیس X خداحافظی بنگر از پرسپولیس

صبای قم قصد به خدمت گرفتن دو مدافع فصل گذشته پرسپولیس و استقلال تهران را دارد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، محسن بنگر که احتمال جدایی ‌اش از پرسپولیس وجود دارد و گفته میشود در لیست فصل آینده برانکو ایوانکوویچ نیست مد نظر علی دایی سرمربی سابق سرخ پوشان و فعلی صبای قم قرار گرفته است.

بنگر با پیشنهاد چند تیم لیگ برتری مواجه است اما با توجه به اینکه سابقه شاگردی علی دایی در پرسپولیس را داشته و رابطه خوبی با سرمربی صبا دارد ممکن است فصل آینده تیم صبای قم را انتخاب کند و پس از چهار سال از پرسپولیس جدا شود.

میلاد فخرالدینی هم که با پیوستن وریا غفوری به استقلال تهران جایی در تیم فصل آینده علیرضا منصوریان ندارد ممکن است به صبای قم بیاید.

 

صبا در روزهای اخیر جلال ‌‌الدین علی ‌محمدی، فرشید باقری، پیام صادقیان و فیلپه ماچادو را از دست داده ولی علی دایی سعی دارد هرچه زودتر وارد بازار نقل و انتقالات شود و در گام اول محسن بنگر و میلاد فخرالدینی را به جمع شاگردانش اضافه کند.

لازم به یادآوری است که تیم صبای قم در نقل و انتقالات فصل گذشته هم دیر وارد نقل و انتقالات شد ولی در پایان توانست با رتبه نسبتأ خوب هفتمی کار را به پایان برساند.

منبع : ورزش سه

———————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “محسن بنگر و فخرالدینی در راه تیم علی دایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط